Ünlülerin Tercihi Belli Çamsan Parke, Ya Sizinki ?

Oğuzhan Koç’un Seçimi ÇAMSAN oldu!

Şarkılarıyla gönülleri fetheden Oğuzhan Koç, tercihlerini Çamsan Parke’den yana kullandılar. Türkiye’de MDF, MDFLAM ve Laminat PARKE ürünlerinin üretimini ilk defa gerçekleştiren ve kalitesiyle fark yaratan Çamsan, “Doğasında Mutluluk Var” sloganını bir kez daha teyit ederek, mutluluk kaynağı olmaya devam ediyor.

Her zaman kalitesi ile pazarda haklı bir marka imajına sahip olan Çamsan ENTEGRE, geçen yıl kurulan yeni fabrikasıyla beraber gerçekleştirdiği %100 Kapasite artışıyla, sektörümüzün ihtiyacı olan Laminat Parke, MDFLAM ve MDF ürünlerini iç ve dış pazarlara başarıyla sunmaya devam ediyor. Sektörün ünlü firması, TV ve müzik dünyasının ünlülerinin de tercihi olurken, Çamsan Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş, Satış Pazarlama Müdürü Yavuz Korkmaz memnuniyetlerini dile getirdi ve “Çamsan 1978 yılında faaliyete geçen ve Türkiye’de MDF, MDFLAM ve Laminat PARKE ürünlerinin üretimini ilk defa gerçekleştiren firma. Bu teknolojiyi ülkemize ilk getiren şirket olma gururunu taşıyor, bugün de kalite ve ürün yelpazesi açısından sektördeki liderliğimizi devam ettiriyoruz.” dedi.

Sektöründe ilk ve öncü olmanın tüm sorumluluğunu üzerinde taşıyan Çamsan Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş kalitesinden ödün vermeyen üretim anlayışı ile MDF ve Laminat PARKE denildiğinde ilk akla gelen firma özelliğini taşıyor. Finansal büyüklük açısından da Türkiye’nin ilk 500 şirketi arasında uzun yıllardır yer alan firma, iç piyasanın ve sektörün lideri olarak yurtdışı piyasalarda söz sahibi olmaya ve ihracatını artırmaya devam ediyor.

Çamsan, çesitli özelliklere ve ebatlara sahip kaliteli ham MDF levhanın yanı sıra, Melamin Kaplı Levha ve Laminat Parke üretim üniteleriyle entegre bir tesis konumunda. 2016 yılında 80 milyon Euro tutarındaki yeni yatırımı olan MDF, Kaplama Presi ve Laminat Parke Üretim Tesislerini devreye alarak üretime başlayan fabrikası ve yüksek kapasiteli MDF Üretim tesisleriyle birlikte 90.000 m2’si kapalı olmak üzere toplam 300.000 m2 alan üzerinde kurulu olan fabrikada; 2 Adet Kontinü Pres MDF Üretim Tesisi, 4 Adet LAMİNE (Kaplama) Tesisi, 4 Adet Laminat PARKE Tesisi, 2 Adet EMPRENYE Tesisi ve 1 Adet KİMYA Tesisi bulunuyor.

Çamsan Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş, 1999 yılında başlattığı ISO 9001 Kalite sistemleriyle merkezi İngiltere’de bulunan Uluslararası  belgelendirme kuruluşu SGS Yarsley International Certification Services firması tarafından denetlenmiş ve sonucunda, ISO 9001–2008 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO 14001-2004(Çevre Yönetim Sistemi) ve OHSAS 18001–2007 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi) belgelerini almaya hak kazanmıştır.