ÜNSALLAR PARKE SEKTÖR ÇALIŞTAYININ DA DESTEKÇİSİ OLDU

Parke sektörünün gözde firmalarından biri olan ÜNSALLAR Parke, sektörün geleceğinin tartışıldığı Orsiad Parke Çalıştayı’nın destek sponsoru oldu. Sektörün önde gelenlerinin katıldığı etkinlikte yerini alan ve tartışmalara katkı sağlayan ÜNSALLAR Parke, 2019 yılında gerçekleştireceği yeni projeleri de sektörle paylaştı.

Orman ürünleri sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan ÜNSALLAR Parke, her yıl geleneksel olarak düzenlenen Parke Çalıştayı’nın destek sponsorluğunu üstlendi. Parke sektörünün bugününün ve geleceğinin tartışıldığı Parke Çalıştayı, 21 Kasım 2018 tarihinde sektörün önde gelenlerinin katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirildi. Orman Sanayicileri İş Adamları (ORSİAD) Gazetesi tarafından düzenlenen ve parke üreticileri, parke ustaları, dekor kağıdı üreticileri ve çok sayıda perakendecinin katıldığı çalıştayın bu yıl beşincisi gerçekleşirken, ÜNSALLAR Parke ilk çalıştaydan bugüne bu geleneksel etkinliğin destekçisi olmaya devam ediyor.

Önümüzdeki günlerde sektör için yepyeni projelerini ayrıca bir basın toplantısı ile duyurmaya hazırlandıklarını söyleyen ÜNSALLAR Parke Yönetim Kurulu Üyesi Güven Ünsal, “Yeni projemiz ile sektöre yeni bir nefes, yeni bir tarz olacağımıza inanıyoruz” dedi.

Geçmişten günümüze parke sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden ÜNSALLAR Parke, ülkemizde piyasaların daraldığı zamanlarda bile yurtdışına daha fazla ihracat yapabilmek adına her gün yeni pazarları araştırmaktada ve hedefleri olan yıllık 1 milyon m2 parkeyi ihraç etmek için çalışmalarına devam etmektedir..

1986 tarihinde masif parke satışı ve montaj hizmetleri ile kurulmuş olan ÜNSALLAR Parke, zemin sektöründeki hızlı gelişmelere entegre olarak 1996 tarihinde, ülkemizde yeni gelişen laminat parke ve lamine parkeyi ürün yelpazesine eklemiştir.