Välinge Flooring, Asya pazarında oyunun kurallarını değiştiren gerçek bir ahşap zemin sunmak için İsveçli masa tenisi efsanesi J-O Waldner ile birlikte çalışıyor

İsveç doğumlu, yenilikçi, benzersiz tarz, sağlamlık ve daha önce hiç görülmemiş bir çok yönlülük… Bu ifadeler kesinlikle J-O Waldner’ı mükemmel bir şekilde tanımlıyor, ancak bu özellikler aynı zamanda Välinge’nin yılın ilk yarısında Asya’da piyasaya sürdüğü yeni Välinge Zemin Ürünü olan “Hardened Wood Floors” (Sertleştirilmiş Ahşap Zeminler) tanımına mükemmel derecede uyuyor.  

J-O Waldner, “Oynadığımda, her yönden ustalaşarak tam bir oyuncu olmaya çalıştım ve sanırım Välinge de aynısını Sertleştirilmiş Ahşap Zeminler ile yapıyor. Teknik sihirbazlık istikrarla eşleşiyor, bu İsveçliler özgü bir şey olmalı!”diyor.

Kırk yıla yayılan ve Olimpiyatlar, Dünya Şampiyonası, Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonaları’nda altın madalyalar içeren inanılmaz bir kariyere sahip olan J-O Waldner, tüm zamanların en büyük masa tenisi oyuncularından biri olarak kabul ediliyor. Çin’de Cháng Qīng Shù (Hep yeşil kalan ağaç) olarak bilinen J-O Waldner, Välinge Flooring’in uzun süre dayanacak ve sürdürülebilirliğe güçlü bir vurgu yapan gerçek ahşap zemin koleksiyonuyla mükemmel bir eşleşme sağlıyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Välinge Innovation Satış Direktörü Jarl Gunnarsson şunları söyledi: “Döşememizin sektör için oyun değiştirici olması gibi, J-O’nun kalıcı bir kazanan ve yenilikçi bir oyuncu olarak itibarı da şirket değerlerimiz ve tekliflerimizle doğrudan bağlantılı. Asya pazarına gerçekten çığır açan gerçek bir ahşap zemin sunmak için bizimle ortak olmasından dolayı çok mutluyuz.”

İsveç’teki genel merkezlerinde, son teknoloji ürünü, yüksek hacimli üretim tesisleri kullanılarak yerinde üretilen ‘Välinge Flooring’ adı altındaki ilk ürünler, Välinge’nin Woodura ® yüzey teknolojisi, 5G® Dry ™ su geçirmez katlama sistemi ve 5G® Climb ™ gibi benzersiz patentli teknolojilerini birleştiren gerçek ahşap zeminler koleksiyonudur. Lansman, “Sertleştirilmiş Ahşap Zemin” adı verilen yepyeni bir zemin kategorisi yaratırken bir sonraki seviye dayanıklılık ve suya dayanıklılık ile gerçek bir ahşap zeminin kusursuz hissini ve lüksünü sunuyor.

Välinge Innovation CEO’su Niclas Håkansson, “Biz yenilikçi bir şirketiz ve yıllar içinde, lisans sahiplerimiz için piyasada oyunun kurallarını değiştiren birçok teknolojiyi piyasaya sürdük; 2G®, 5G®, Threespine®, 5G® Climb ™, Hygienius®, su geçirmez zemin kilidimiz 5G® Dry ™ ve Nadura® ve Woodura® yüzey teknolojileri… Bizim için benzersiz yeniliklerimizden birkaçını içeren bir ürün yaratmak, son derece doğal olarak atmamız bir sonraki adımdı. Şimdiye kadar yaptığımız en iyi iş olabileceğini söyleyebilirim ve ben ve tüm ekibimiz sonunda döşememizi Asya pazarına sunmaktan son derece gurur duyuyoruz” dedi.

Woodura® yüzey teknolojisine sahip tüm Välinge Zemin serisiyle, tüketiciler artık çok daha sürdürülebilir özellikte geleneksel bir parke zeminin 3 kata kadar darbe korumasına sahip hali olan gerçek bir ahşap zemin seçebilirler. Zeminlerde ayrıca, Välinge’nin inanılmaz su geçirmezlik ve stressiz kurulum sunan birinci sınıf katlanabilir kilitleme teknolojisi olan 5G® Dry ™ ve sadece küçük bir plastik klips eklenerek zeminin duvarlara monte edilmesini sağlayan 5G® Climb bulunmaktadır. Aynı zamanda on bir farklı tonda meşe, dişbudak ve ceviz versiyonları ve bir XXL seçeneği ile bütçe ve çevre dostu seçenekler sunulmaktadır.

Video

Detaylı bilgi ve iletişim için:

Andreas Nilsson

[email protected]