Välinge ile Flens BV mobilya teknolojisi Threespine® için lisans sözleşmesi imzaladılar

Orsiad Gazetesi TEMMUZ / 2017 Sayısı VALİNGE ilanı.
Orsiad Gazetesi TEMMUZ / 2017 Sayısı VALİNGE ilanı.

Välinge, Hollandalı mobilya üreticisi Flens BV ile Threespine® tıklama kilitli mobilya teknolojisinin kullanımı için bir lisans sözleşmesi imzaladı. Flens, Threespine teknolojisini şirket ürünlerine uygulayarak müşterilerine kolay montaj ve ileri tasarım fırsatları sunacak.

 

Flens BV firması proje pazarında, dolaplar ve yatakların yanı sıra komple iç mekanlar için yarı mamul ve bitmiş ürünler üretmek konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Şirket şimdi, Threespine tıklamalı mobilya teknolojisini uygulayarak, hızlı ve kolay montaj malzemeleri ile görünür bağlantı parçaları olmadan birbirine bağlanacak ince ve güçlü panolarla geliştirilmiş tasarımları müşterilerine sunmayı hedefliyor.

 

Flens BV CEO’su Marc Flens konuyla ilgili şöyle konuştu:“Biz her zaman çok ileri görüşlü ve planlıyız. Threespine, iç mekan ve proje trendlerini şirketimizin önermesiyle eşleştiren doğru teknolojiyi bize sunuyor. Güçlü ve sürdürülebilir malzemelerden yapılan mobilya talebi, kolay montaj ve temiz tasarımlar bu teknolojiyle müşterilerimizle buluşacak.

 

Flens BV bu teknolojiyi kullanmak için şu anda Hollanda fabrikasında makine ayarlaması hazırlıkları yapıyor. Threespine ile ilk ürünlerin 2017 yılının ikinci yarısında piyasaya çıkması planlanıyor.

 

Farkı kanıtlanmış Välinge 5G® kilitleme sisteminin temeline dayanan, patentli Threespine teknolojisi, herhangi bir aleti kullanmaya gerek kalmadan mobilyaların çok hızlı ve kolay montajını sağlıyor. Teknoloji, köşeleri, önleri ve arka panelleri veya çekmece tabanlarını basit bir tıklama ile kilitliyor ve daha önce hiç görülmemiş sağlamlıkta sonuçlara imza atıyor. Välinge, piyasada artan talebi karşılamak için şu an hem üretim ekipmanı hem de personel anlamında önemli yatırımlar yapıyor.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ME-_WOBnVzg&feature=youtu.be