Välinge lisans sahibi Van Hoecke 2016 Yılı Geleceğin Fabrikası Ödülünü Kazandı

Belçikalı mobilya üreticisi ve Välinge lisans sahibi Van HOECKE Benelux, Ahşap / Mobilya dalında, 2016 Geleceğin Fabrikası ödülünü kazandı. Başarı, firmanın teknolojik yeniliklere yaptığı yatırımlar sayesinde, özellikle de Välinge’nin Aletsiz Mobilya Teknolojisi gibi yeniliklerini tercih etmesi sebebiyle elde edildi.

 

Van Hoecke ahşap çekmeceler ve çekmece bölücüler üreten bir şirkettir ve mutfak armatürleri alanında pazarın liderlerindendir. Firmanın bu gücünün arkasındaki en önemli sebeplerden biri konuya uzmanlaşmış olması ve aynı zamanda yenilikçi teknolojileri her daim takip edip, firma bünyesinde uygulamasıdır. Välinge’nin lisanslı müşterisi olan firma yine Välinge’nin, hızlı mobilya kurulumu sağlayan ve alet edevat gerektirmeyen teknolojisinin lisansını almıştır ve başarıyla bünyesinde uygulamaktadır.

 

Firma CEO’su Peter Van Hoecke; “High-end ortaklıklarımız bu ödülü kazanmakta çok büyük rol oynamıştır” diyor ve ekliyor; “Son yıllarda, bizler Välinge’nin yenilikçi mekanik kilitleme sistemleri gibi yenilikleri takip ediyor ve uluslararası lisans ortaklıkları kuruyoruz. Bu ortaklıklarımız olmasaydı Geleceğin Fabrikası ödülünü kazanamazdık.”

 

‘Geleceğin Fabrikaları’ ödülü, Belçika teknoloji endüstrisi federasyonu Agoria tarafından yürütülen “Made Different” (Farklı Yapıldı) projesinin bir parçasıdır ve Belçikalı teknolojik endüstrisi tarafından kolektif merkezi Sirris ile ortaklaşa bir çalışmadır. Ödüller, dördüncü sanayi devrimi zorluklarını kucaklayarak, geleceğe yönelik üretim yapan şirketlere verilmektedir. Kazananlar, hayata yüksek derece değer katan ve pazarın ani değişimine uyum sağlayabilecek esneklikteki ürünleri pazara sunarlar. Van Hoecke’nin Geleceğin Fabrikası ödülüne aday olması, üretim alanında gösterdiği başarılı değişiminden kaynaklanmaktadır. Firma bu sayede, özelleştirilmiş tek birimlerin üretiminden yüksek hacimli üretime kadar zengin bir yelpazede üretim yapabilmektedir.