Välinge, Şangay’da Açtığı Yeni Destek Merkezi ile Asya-Pasifik Bölgesi’nde Büyüyor

Välinge, Şangay’daki mevcut satış ofisine ek olarak, Kunshan’daki Homag China Golden Field merkezine açtığı yeni destek merkezi ile varlığını genişletiyor.

Välinge, Çinli müşterilerine daha iyi hizmet etme isteği ile birlikte Asya’daki yüksek kaliteli ürünlere olan talep artışını da göz önüne alarak yeni bir destek merkezi açtı.

Destek merkezi, Threespine® tıklamalı mobilya teknolojisi, Liteback® sürdürülebilir çekirdek teknolojisi ve 5G® kilit döşeme teknolojisi gibi hem mobilya hem de döşeme teknolojisini içerecek. Välinge, yerel teknik destek sunabilecek, istenen malzemelerde numune üretebilecek ve sektörün önde gelen bir makine tedarikçisi olan Homag Group’un desteğiyle, kesim, kenar bantlama, profilleme için eksiksiz bir makine yelpazesine sahip olan çeşitli işleme konseptlerini gösterebilecek.

Konu hakkında konuşan Välinge Innovation CEO’su Niclas Håkansson şunları söyledi: “Bu bizim için mükemmel bir eşleşme. Şimdi hem Threespine hem de Liteback teknolojilerimizi tam ölçekli makinelerde canlı olarak göstermek ve tesiste örnek üretim ve prototipleme yapmak mümkün. Bu aynı zamanda lisans sahiplerini hızlandırmak için daha hızlı bir işlem anlamına geliyor. Kunshan’daki konum ve Homag China Golden Field ile olan işbirliği bize döşeme ve mobilya endüstrisindeki lisans sahiplerimizle daha yakından çalışma imkânı veriyor. Välinge, Çin’deki sektöre yüksek performans teknolojisi, güçlü bir yerel ekip ve tam donanımlı bir yerel destek ve demo merkezi ile hizmet verme konusundaki eşsiz konumunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Homag China Golden Field Genel Müdürü Addie Kwan ise şöyle konuştu: “Välinge, döşeme ve mobilya endüstrileri içinde dünyanın en yenilikçi şirketlerinden biri. İsveçli ve Çinli takımlar enerji ve yenilik düşüncesiyle doludur. Çin, dünyanın en büyük ihracat ülkesi ve Şangay, çok daha fazla B2B müşterisi çekecek satış ve pazarlama geliştirme potansiyeli ile Çin’in önde gelen şehridir. Pazar lideri olarak Välinge ile birlikte çalışmamızın her iki tarafa da fayda sağlamasını ve Çinli müşterilere daha fazla dünya lideri teknoloji, makine ve hizmet sunacağını umuyoruz.”