VERMAK MAKİNE PLASTİK SAN. VE TİC LTD. ŞTİ

Ahşap ve PVC sektörlerine estetik kazandıran makineler üreten Vermak Makine, 1995 yılından bu yana gelen tecrübesiyle sektöre yön veren ve teknoloji odaklı çalışma bilincini benimseyen bir firmadır. 2000 yılında PVC Kemer Bükme Makineleri üretmeye başlayan firmamız, aynı yıl PVC Profil Kaplama Makineleri üreterek ticari faaliyetlerini sürdürmüştür.

Vizyonumuz

2000 yılında kurulan VERMAK  AHŞAP, PVC Alüminyum sarma,kaplama,laminasyon ,pvc profil bükme  Makinelerinin üretimini yapıp. Kurulum, Teknik Bakım, Arıza, Yedek parça ve aksesuar, ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile Ürün Satış, Teknik Destek, Arıza Onarım ve Yedek Parça Satışlarını gerçekleştirmektedir. Dünya üzerinde 55 ülkeyi aşkın ihracat hacmiyle farklı kıta ve ülkelerde satış ve üretim faaliyetlerini sürdüren VERMAK, dünya genelinde de bayi ağını kurmak hedefleri arasındadır.. VERMAK, değişen ihtiyaçlara yönelik araştırma, geliştirme, tasarım, üretim, satış ve satış sonrası alanlarında hizmet vererek, çözüm ortaklarının plc,elektrik,mekatronik, pnömatik, hidrolik  alanlarındaki teknolojilerini kullanarak gelişimi ilke edinmiştir. Sağladığı hızlı büyüme ile sektör el, toplumsal ve bireysel çıkarları da göz önünde bulunduran VERMAK, ülkesinin, sektörünün ve üretim hacminin yükselmesi için yatırımlarda bulunmaktadır. Faaliyetlerini dürüst, saygılı, toplumla barışık, insana değer veren, üstün kalite ve ilkelere dayandıran VERMAK, “güven, dürüstlük” prensibiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz

Çalışanlarımız, bayilerimiz ve müşterilerimizle bir bütün olarak takım ruhu içinde çalışmak, müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek, sanayicilerimize ahşap, PVC ve alüminyum teknolojisinde yeni ve doğru çözümleri sunabilmek, en iyi teknik servis hizmetini vermek, Ülkemiz için katma değer yaratacak hizmetler sunmaktır.

  • Mecidiye Mahallesi, Fatih Bulvarı, No: 440 Uzundere, Sultanbeyli, İstanbul- Türkiye
  • T.+90 (216) 419 40 65
  • F.+90 (216) 419 70 65
  • [email protected]
  • www.vermak.com.tr