Veryeri Modern Showroom’uyla İzmir’den Parlıyor

Veryeri Modern Showroom’uyla İzmir’den Parlıyor
Veryeri Modern Showroom’uyla İzmir’den Parlıyor

“Orman ürünleri sektörünün önemli kuruluşlarından Versan Veryeri, modern showroom’uyla dünyanın markasını evlerinize seriyor…”

Temelleri 70 yılı aşkın süre önce Mehmet Veryeri tarafından İzmir’de atılan, orman ürünleri sektörünün önemli kuruluşlarından Versan Veryeri; modern showroom’uyla dünyanın markasını evlerinize seriyor.

40’lı yıllarda bir aile şirketi olarak sektöre adım atan, 80’li yıllarda kurumsallaşarak yerli ve yabancı zemin dekorasyon firmalarının distribütörlüğünü alan Versan Veryeri Kerestecilik A.Ş. bugün ise geniş bayi ağıyla Ege bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.

Yoğunlukla zemin ürünlerinde kendinden söz ettiren Veryeri; lamine parke üreticisi Şerifoğlu’nun Türkiye dağıtımını uzun yıllardır yükselen bir grafikle sürdürüyor.
2013 yılının ilk ayında 2 katman lamine parke üretiminin öncüsü İsviçre’nin Bauwerk Parkett firmasıyla işbirliği yapan Veryeri’nin yeni hedefinde mimarlar yer alıyor.

Türkiye’nin ilk “anti-bakteriyel” korumalı laminat parke markası…

Veryeri, bir ilke imza atarak, 2007 yılında kendi adına patentini aldığı anti-bakteriyel korumaya sahip laminat parke Verox Floor markasını yarattı. 2009 yılında Türkiye’de markalaşan VEROX FLOOR, orman ürünleri ve laminat parke üretiminde dünya devi olan Kronospan grubunun Kronoflooring Gmbh, Dresden Almanya tesislerinde üretiliyor.
4 ana ürün grubundan oluşan VEROX FLOOR’ UN 50’ye yakın renk alternatifi bulunuyor. VEROX FLOOR’ UN en önemli özelliği, anti bakteriyel yüzey kaplaması sayesinde, kullanıcılara bakteri üretmeyen sağlıklı yaşam alanları sunması…

VEROX FLOOR

Bugün toptan ve perakende piyasasındaki yerini alarak Türkiye’nin tüm bölgelerine yayılmış olan VEROX FLOOR, kısa sürede birçok projede yer alarak ahşabın sıcaklığını yansıtırken, yenilikleri ve kalitesinden ödün vermeyen ilkesiyle sağlıklı yaşam ortamları yaratıyor.

Veryeri İzmir Adnan Menderes Havalimanı karşısında yer alan, tüm toptan, perakende satış, depolama ve sevkıyatlarını yürüttüğü, 6.000m² kapalı alan olmak üzere 1.500m²lik showroom ve idari ofisiyle, parke camiasında yeni trend yaratacak modern showroom’larında hizmet veriyor. Geniş satış ekibiyle tüm Türkiye’de ürünlerini pazarlamaya devam eden ve ürünlerini her alanda paylaşmayı hedefleyen Veryeri, yaratıcı ve yenilikçi düşünme yaklaşımına zemin oluşturuyor.

Veryeri, bünyesinde yer alan proje grubuyla, inşaat mühendisleri ve mimarlara; lamine parke, laminat parke, masif parke, dış cephe zemin-duvar malzemeleri ve duvar kağıdı gibi alternatifli ürün yelpazesi sunuyor.

2013 yılında tüm Türkiye’de 2 milyon m² laminat parke ve 200 bin m² lamine parke satışını hedefleyen Veryeri yeni yerinde, modern mimarisi, iç tasarımı ve yeni ürünleriyle perakende müşterileri, mimar ve içmimarların ilk tercihi olmayı amaçlıyor.