VİEN Dış Ticaret LTD. ŞTİ.

VİEN Dış Ticaret LTD. ŞTİ. Kurucuları sektörün önde gelen isimlerinden Sn. Muharrem VURAL ve Sn.Bayram TURAN’dır. Mobilya Aksesuarları sektörün gelişimine ve kalkınmasına öncülük yapan Makss Kulp ve Turan Kulp 1990 yılından itibaren sektörde sürdürmüş olduğu varlığına aynı zamanda kurumsal bir çatı altında yenilikçi, yaratıcı ve küresel trendlere uyan yeni bir kimlik kazanarak VİEN Dış Ticaret ailesinin devamını sağlayarak yeni atılımlarla sektördeki varlığını sürdürmektedir.

Ar-Ge çalışmalarına oldukça önem veren VİEN yaptığı yatırımlarla ve güçlü kadrosu ile Ar-Ge bölümünü daha da güçlendirmeyi hedeflemektedir.
Firmamız sektörün ihtiyaçlarını iyi analiz edip, tüm yönleri ile hizmet kalitesine ve müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.

MISYONUMUZ

Sadece sektöre getirdiği yenilik anlayışı ile değil kalite fiyat dengesine verdiği önem ile rakiplerinden ayrılan VİEN en modern tasarımlarından oluşan yüksek kalite ürünlerini en uygun fiyat ile müşterilerine sunarak sektörde rekabet üstünlüğü sağlamkatadır.

VIZYONUMUZ

Tecrübe ve bilgi birikimimizi modern ve teknoloji anlayışı ile sentezleyerek, kaynaklarımız etkin bir şekilde kullanmak, hizmet anlayışı ile ürün kalitesini Avrupa standartlarının ilerisine taşımak ve ülkemizin adını uluslar arası platformda gurula duyarak gelecek nesillere taşımak en önemli hedeflerimiz arasındadır.

  • Topçular Mah. Hayri Celal Atamer Sk. No:3 Eyüp / İstanbul
  •  0212 565 49 55
  •  0212 613 38 36
  •  [email protected]
  • www.vienkulp.com