Woodlent Orman Ürünleri

Woodlent Orman Ürünleri Mob. San. Tic. Ltd. Şti. 40 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle Orman ürünleri sektöründe faaliyet göstermekte olup 2004 yılından itibaren kaplamalı sunta ve kaplamalı mdf imalatı yapmaktadır.
Şirket kurucusu Ferit Akbulut’un 1970’li yıllarda mobilyacılık ile başlayan ticari hayatı 1980’lerde tomruk ve kaplama ile tanışmasından sonra farklı bir boyuta taşınmış,
Akbulut Orman olarak kurmuş olduğu şirket, tomruk alım satımı, doğal ve yapay kaplama ticareti ile günümüze kadar gelmiş ve 2004 yılından itibaren presleme işine yapılan yatırımlar neticesinde bugünkü Woodlent’in temelleri de atılmıştır.
Firmamız yurt dışından kendi imkânları ile ithal ettiği tomruklardan kendi kaplamasını kesmekte olup bu kaplamaların büyük kısmını kendi imalatında kullanmaktadır. Kendi tesislerimizdeki günümüz teknolojileriyle uyumlu kaliteden ödün vermeden ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak; satış öncesi ve sonrası verdiğimiz hizmetlerde sunacağımız yaratıcı, hızlı ve güvenilir çözümlerimiz ile müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler sunmaktayız.Doğal ve yapay kaplamalarla 3 mm’den 30 mm’e kadar farklı kalınlıklarda üretilen Kaplamalı sunta ve Kaplamalı MDF’lerimiz gerek yurt içi gerek yurt dışındaki müşterilerimizin taleplerini karşılamakla sistematik bir şekilde arttırılmaya devam edilmektedir.