World Best Trading Co.

1990 yılında Dubai’de kurulan World Best Trading Co. LLC (WBT),
bölgedeki en büyük premium tik ağacı üreticilerinden biri olarak kendini kanıtlamıştır. Grup, kereste ağaçlarını Myanmar, Malezya, Benin, Fildişi Sahili ve diğer ülkelerin yoğun ormanlarından kaynaklamaktadır.

WBT, kereste endüstrisinde özellikle Kesilmiş Burma (Burmaca) Teak kerestesinin bol miktarda tedarik edilmesinde büyük bir popülerlik kazanmıştır. Asya bölgesinde odun ve ürünleri için artan talebi karşılamak amacıyla, grup Yangon ve Singapur’da amiral gemisi şubeleri ile varlığını kurmuştur.

Yıllar boyunca şirket, alternatif sertağaçlar, Ticari ve Film Kaplı Kontrplak, MDF ve Teak ile ilgili ürünler – Levha, Flitch, Kaplama vb. Gibi diğer yapı malzemelerinin tedariki ile portföyünü genişletmiştir. Ayrıca, 2015 yılında, WBT faaliyetlerini daha da çeşitlendirdi. özel Teak ahşap mobilya serisini piyasaya sürerek. Bu, grubun Myanmar’daki özel testere tezgâhlarında sadece en iyi Burmaca Tik ağacı kullanılarak ustalıkla hazırlanmış kapılar, masalar, sandalyeler ve ilgili ürünleri içerir.

Tik ağacından en iyi kaliteyi sunan WBT Group, Dubai’deki önde gelen teak ağaç tedarikçilerinden biridir.

World Best Trading Co. LLC (WBT)
14Ras Al Khor Industrial Area 2, Dubai – UAE

Tel : +971 4 227 2825
Tel : +971 4 320 4104
Email : info@wbt-group.com

www.wbt-group.com