Yataş’tan mışıl mışıl bir yarıyıl tatili…

Kalite ve konforu teknolojiyle birleştiren Yataş Bedding, yarıyıl tatiline özel 2 farklı öğrenci setini avantajlı fiyatlarla öğrencilerle buluşturuyor. 28 Şubat tarihine kadar geçerli olacak bu özel kampanya kapsamında; Belinda ve Vente setleri 1.180 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Belinda Deri Başlıklı Set sadece 1.180 TL!

Okul dönemine özel cazip fiyatıyla dikkat çeken Belinda deri başlıklı ve bazalı öğrenci seti, 90×190 ölçülerinde yatak, baza, başlık, yastık, yorgan ve nevresim takımını kapsıyor. Belinda set, erkek ve kız çocuklarına özel renk ve 3 farklı ölçü seçeneğiyle okul çağındaki tüm öğrencilerin yatak odalarına sağlık, konfor ve tarz katıyor.

Belinda ve Vente öğrenci setleri deri ve kumaş alternatiflerinin yanı sıra kız ve erkeklere yönelik farklı renk kombinasyonlarıyla da dikkat çekiyor. Geniş depolama imkanı sunan deri ve kumaş alternatifli bazalar, pratik kullanımı ile tüm dağınıklığı ortadan kaldırırken; ders çalışmaya, eğlenmeye ve sosyalleşmeye daha çok zaman kalıyor. Belinda Kumaş Bazalı set 1180 TLVente Deri Bazalı Set 1.299 TL ve Vente Kumaş Bazalı Set 1.361 TL fiyatlarla yeni evlerini bekliyor.

Yataş, iyi ve kaliteli bir uykuya avantajlı fiyatlarla kavuşmak isteyen tüm öğrenci ve ailelerini 28 Şubat tarihine kadar Enza Home ve Yataş Bedding mağazalarına davet ediyor.