Yavaş ve sessiz kapanıyorsa HÄFELE’dir!

Mobilya, kapı donanımları ve aksesuarları konusunda sektör lideri olan Häfele, çağı yakalayan yenilikçi ürünleriyle yaşam alanlarına performans ve estetik kazandırıyor. Häfele, çekmece ve dolap kapaklarının yavaşlayarak kapanmasını sağlayan donanımları ile yaşam alanlarına dinamizm getiriyor; yeni ve üstün bir teknolojinin konforu en mütevazı evlerde bile kendini hissettiriyor.

HÄFELE’NİN YAVAŞ KAPANMAYI SAĞLAYAN GİZLİ KAHRAMANLARI

Yavaş ve sessiz kapanan kalkar kapaklar için
KALKAR KAPAK SİSTEMLERİ
Sessiz hareket, ileri teknoloji…
Ahşap ve alüminyum çerçeveli, kalkar ve kalkar-katlanır kapaklara uygun üretilen elektrikli makas donanımları, programlanabilir uzaktan kumandalı açma düğmesi, sessiz açılım ve entegre yavaş kapanma özelliğiyle Häfele teknolojisinin gücünü gösteriyor!

Yavaş ve sessiz kapanan dolap kapakları için
DUOMATIC PREMIUM MENTEŞE
Maksimum işlevsellik, şık görünüm…
Sessiz kapanma dünyasının yıldızlarından biri olan Duomatic Premium menteşeler, sektörün ilki ve gözbebeği. İşlevselliği, farklı kapak açıları için ideal çözümleri, gövde içine entegre yavaşlatıcı sayesinde sade ve şık görünümü ile göz kamaştırıyor.

Yavaş ve sessiz kapanan çekmeceler için
ÇEKMECE SİSTEMİ MOOVIT
Modüler tasarım, kusursuz uyum…
Moovit modüler çekmece sistemleri yenilikçi tasarımıyla her tip mekana ve mobilyaya kolayca uyarlanabiliyor. Yüksek taşıma kapasitesi, dekoratif bordürleri, tam açılım özelliği, verimli alan kullanımı, hızlı montaj ve demontaj çözümleriyle mobilyada ve mekanda yeni bir devrim!

Yavaş ve sessiz kapanan kayar kapaklar için
YAVAŞLATMA MEKANİZMASI SMUSO
Mekanda konfor, yerden kazanım…
Yavaşlatma mekanizmalarında Häfele’nin yeni markası Smuso, kapı ağırlığı 2-80 kg aralığında, mimariden mobilyaya her tipte kayar kapak ve kapılarda kullanılabilen benzersiz bir ürün. Güvenli ve sessiz bir ortam sağlamanın ötesinde Smuso, kayar kapının daha kolay çalışmasına da yardımcı oluyor. Kapıları kapatırken ya da sonuna kadar açarken daha az güç gerektirdiği için hayatı kolaylaştıran ve mekân konforunu artıran bir detay.
Bir çekmece ya da dolap kapağı, küçük bir dokunuşla, kendiliğinden, yavaşça ve sessizce kapanıyorsa, artık:

-Çekmece içindeki malzemelerin yerleri sarsıntıdan değişmiyor,
-Çocukların elleri sıkışmıyor ve yaralanma riskleri ortadan kalkıyor,
-Kapaklar açık kalmıyor ve unutulmuyor,
-Çekmece ve kapaklar çarptıkça arızalanmıyor ve yıpranmıyor,
-Dolap içlerindeki malzemeler çekmece ve kapaklar aralık kalmadığı için tozlanmadan temiz kalıyor,
-Çekmeceler ve kapaklar çarparak kapanmadığı için gürültü olmuyor,

Demektir…

[box type=”info” align=”aligncenter” ]HÄFELE HAKKINDA

88 yıllık deneyimi ve güvenirliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ve geliştirilen ürünler sunan Häfele, İstanbul Dudullu’da bulunan merkez mağaza ve stok alanlarını içeren tesisleri ve yurt çapında konumlanan franchise mağazalarıyla iş ortaklarına ve son tüketiciye daha hızlı ve verimli hizmet sunmayı hedefliyor. Türkiye pazarında mobilya, kapı aksesuar ve donanım alanlarında hizmet veren Häfele, uzman kadrosu ve sektörde eşi bulunmayan 100 binin üzerinde farklı üründen oluşan geniş yelpazesiyle iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri tek elden sunuyor.[/box]