Yerli dizilerin yerli destekçisi: Peli Parquet

Vezirköprü Orman Ürünleri ‘nin bünyesindeki Peli Parquet markası, TV ekranlarında yer alan üç güçlü yerli diziye sponsor oldu. Peli Parquet markası, ‘Çukur, Arka Sokaklar ve Kalbimdeki Deniz’ dizilerinde görünür olacak.

İzleyicileri ekrana bağlayan ve güçlü oyuncu kadrolarıyla dikkat çeken yerli yapımlara sponsor olan Peli Parquet, TV dizilerinin aranan markası oldu. Köklü geçmişi ve tasarımlarıyla sektöre yön veren Peli Parquet,  Show TV’nin beğenilen dizisi ‘Çukur’, Kanal D’nin ‘Arka Sokakları’ ve Fox TV’de yayınlanan ‘Kalbimdeki Deniz’ dizelerine sponsor oldu.

3 DİZİYE PELİ PARQUET DAMGASI
Her Pazartesi günü 20.00’da yayınlanan ‘Çukur’ dizisinin başrollerinde Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz yer alıyor. Dizi gösterime girdiği ilk günden itibaren izleyiciyi ekran başına kitliyor. Peli Parquet’nin sponsor olduğu bir diğer yapım da Cuma akşamları Kanal D ekranında yer alan ‘Arka Sokaklar’ dizisi. Uzun süredir ekranlarda olan ve her bölümünde farklı bir heyecan yaşatan polisiye dizininin ön planda olan oyuncuları ise; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan.

Peli Parquet, geçen yıldan bu yana ekranlarda olan ve Cumartesi akşamları Fox TV’de yayınlanan ‘Kalbimdeki Deniz’ dizisinin de destekçisi. Dizi, başrol oyuncuları Özge Özberk ve Kutsi’nin yaşadıkları büyük aşk hikayesi ile izleyiciyi ekrana çekiyor.