YILDIZ DOOR ÇELİK KAPI SİSTEMLERİ

Yıldız Door Çelikkapı 2003’den beri ,müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda müşterileri, çalışanları, tedarikçileri için sürekliliği, güvenirliliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.

Kalite politikamız Yönetim ve üretim fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz, tüm firma çalışanlarının katılımı ve yönetimin desteğiyle toplam kalite yönetimi hedefine ulaşılmasında temel taş görevini üstlenmektedir. Tam müşteri ve personel memnuniyetini sağlamak, Sıfır kusur yüzdesi ile ürün üretmek düşüncesi politikamızdır.

Daire Kapıları , Bina Giriş Kapıları, Villa Kapıları, Yangın Kapıları , Özel Güvenlik Kapıları, İş Yeri Giriş Kapıları; Her zevke uygun renklerde ve Maun, Amerikan, Lake Meşe, Cam, Ceviz, Gül gibi kaplamalarla müşterilerimizin tercihlerine sunulmaktadır. Multi Sistem Merkezi Kilit, Monoblok Kilit ve Normal Kilitle güvenli üst seviyelerde tutan koruma sistemi oluşturmaktadır.

YILDIZDOOR Çelik kapıları , özgün tasarım, titiz işçilik, güvenliği estetiğe dönüştüren çelik kapıları ile müşterilerinin hizmetindedir.En büyük ilkesi, müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmak olarak belirlemiş ve bu memnuniyet için gerekli girişimleri bünyesinde oluşturmuştur.

  • Fabrika : İsmetpaşa Mahallesi 88. Sokak No:48 Sultangazi / İstanbul
  • Şube : Eski Edirne Asfaltı Bahat Hastanesi Arkası No : 645 Sultangazi / İstanbul
  • Telefon : 0 (212) 619 37 38 / 0 (533) 633 36 61
  • Fax : 0 (212) 619 37 38
  • E-Mail : [email protected]
  • www.yildizdoor.com