YILDIZ ENTEGRE AĞAÇ SAN.VE TİC.A.Ş.

Evrensel kalite ve standartlarda hizmet vermenin ve orman ürünleri sektörünün öncüsü olmanın haklı gururu ile, Türk sanayisinin lokomotif kuruluşlarından biri olarak; Ürün kalitemiz, satış ağımız ve satış sonrası hizmetlerimizle farklılığımızı global pazara taşıyor, Türk ekonomisine güç katıyoruz. Ülkemize katma değer sağlayacak yeni kaynaklar oluşturmak için üretim ve istihdam gücümüz ile sürekli çalışıyoruz.

Toplamda 1.200 dönüm alan üzerine kurulu 6 tesisimiz ile günlük 9.000 m³ levha üretim kapasitesine sahibiz. Bünyemizde MDF, MDFlam, Sunta, Suntalam, Laminant Parke, MDFKapı, Boyalı MDF, Boyalı Sunta, Kapak Panel, Kapı Paneli, Emprenye Edilmiş Dekor Kağıdı ve Tutkal üretimi gerçekleştiriyoruz. Ürün ve hizmet kalitesi, çalışan kalitesi ile en üst seviyeye taşınabilir görüşünü yansıtan 2000’i aşkın çalışanımızla, 50’den fazla ülkeye ihracat yapmaktayız.

Üretmiş olduğumuz ürünler ile doğanın estetiğini, yaşadığımız tüm alanlara taşıyoruz. “Bugün ürettiklerimiz, yarınlarımızı tüketmesin” anlayışıyla toplumsal, çevresel ve kültürel alanlarda hem günümüz hem de gelecek kuşaklar için sorumluluk bilinciyle çalışıyoruz. Her yıl kendi kaynaklarımızla gerçekleştirdiğimiz binlerce ağaç dikiminin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarıyla beraberce birçok çevreci, toplumsal ve kültürel etkinliğe imza atıyoruz.

Ayak bastığınız parkeden, yemek yediğiniz masaya;

Arkasında güvende hissettiğiniz kapıdan, hatıralarınızı sakladığınız çekmeceye,

Kıyafetlerinizi koyduğunuz gardıroptan, lezzetleriyle baş döndüren mutfağınıza kadar her gün sizinle defalarca buluşuyoruz.

Yıldız Entegre; hayatta, her yerde, yanınızda olmanın mutluluğu içinde…

  • Adres: Arslanbey OSB Mah. 1. Cadde No:13 Kartepe/KOCAELI       
  • Tel : 0 262 316 61 00 (ISDN)       
  • Fax : 0 262 316 61 96       
  • Email : [email protected]
  • www.yildizentegre.com.tr