Yıldız Entegre çalışanları iftar yemeğinde buluştu

Yıldız Entegre, her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar buluşmalarını bu yıl da sürdürüyor. Ramazan ayı vesilesiyle 05 Haziran tarihinde Kocaeli Serender Park Restaurant’ta düzenlenen iftar davetinde Yıldız Entegre Başiskele ve Kartepe tesisi yöneticileri ve çalışanları bir araya geldi.

 

Türkiye’nin lider firmalarından Yıldız Entegre ev sahipliğinde Ramazan ayı vesilesiyle her yıl düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen iftar yemeği, bu yıl 05 Haziran tarihinde Kocaeli Serender Park Restaurant’ta yapıldı. Yıldız Entegre Başiskele ve Kartepe tesisi yönetici ve çalışanlarının katıldığı organizasyonda Ramazan sofrasının bereketi birlikte yaşandı. İftar yemeğine katılan Yıldızlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Yıldız tüm çalışanlarıyla yakından ilgilenip sohbet etti.

 

Geleneksel iftar buluşmaları hakkında görüşlerini paylaşan Yıldız Entegre Genel Müdür Yardımcısı Harun Aydın “Yıldız Entegre olarak, paylaşma ve birliktelik duygusunun kuvvetlendiği, manevi değerlerin güçlendiği Ramazan ayında bizler de bu duygularla tüm çalışanlarımızla iftar sofralarında buluşuyoruz. Yıldız Entegre güçlü bir aile ve bu ruhu tüm çalışanları ile yaşattığı sürece daha da güçlenip geleceğe emin adımlarla yürümeye devam edecek. Bu vesileyle iftar programımıza katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Daha nice Ramazanlarda birlikte olmayı temenni ederim” dedi.