Yıldız Entegre’nin yeni showroomu mobilyanın merkezi İnegöl’de açıldı

Orman ürünleri alanında Türkiye’nin lider üreticilerinden Yıldız Entegre, mobilyanın merkezi olarak bilinen İnegöl’de açılan yeni showroomda üretici ve tasarımcıların beğenisini kazanan ürünlerini sergileyecek…

 

Yıldız Entegre, görsel ve dokusal doğallığı yansıtan, son teknoloji ve trendler ışığında geliştirdiği ürün yelpazesini, sektörün beğenisine sunuyor. Müşterisine ve tasarımcılara daha yakın olmak, onların ihtiyaçlarına ve taleplerine sahada yanıt vermek hedefiyle açılan showroomu İnegöl’de hizmete girdi.

 

4 bin beş yüz metrekarelik bir alanda yer alan Yıldız Entegre İnegöl deposunun yanında açılan showroom son trendleri yansıtan kaliteli ve estetik ürünleri barındırıyor. Türkiye mobilya sektörünün merkezi olan İnegöl’de hizmete giren showroom, sektör profesyonellerinin de buluşma noktalarından biri olacak. Farklı talep ve ihtiyaçları dikkate alarak ortaya çıkarılan ürün yelpazesinin İnegöl showroomunda ziyaretçilerin beğenisine sunulduğunu söyleyen Yıldız Entegre Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Ormancı, “İnegöl’de açtığımız bu yeni merkezimiz, sektörümüzde fark yaratma misyonumuzun önemli bir adımı” dedi.

 

TASARIM VE İNOVASYON MERKEZİ OLACAK

“Yeni showroomumuzun İnegöl’ün tasarım ve inovasyon merkezi haline geleceğine inanıyoruz” diyen Ormancı, açıklamalarını şöyle sürdürdü: İnegöl, 1500’lü yıllarda kalyon küreği, gemi iskeleti, takunya ve at arabası ile başlayan ahşap sanatını günümüze dek taşımış, modern, teknolojik ve estetik mobilya tasarımlarıyla sektöre yön veren çok önemli bir merkez konumunda. Biz de orman ürünleri sektörünün köklü bir üreticisi olarak, mobilya sektörünün gelişimine, ürün çeşitliliğine katkı sunma hedefiyle üretim yapıyor, portföyümüzü sürekli geliştiriyoruz. Sektör profesyonellerine daha yakın olmak amacıyla da showroom ağımızı sürekli büyütüyoruz. İnegöl’deki bu girişimimizin hem orman ürünleri hem de mobilya sektörüne büyük bir katkı yapacağına inanıyoruz.