Yıldız Sunta MDF A.Ş.

Şirketimiz 1976 yılında Gaziantep’te Anonim Şirket olarak kurulmuştur. Ünvanında değişik tarihlerde yapılan tadilatlarla bugünkü halini almıştır. Şirketimiz Orman Ürünleri sektöründe faaliyet göstermektedir ve sektörde % 20 ‘lİk bir paya sahiptir. Kısa bir süre zarfında İSO istatistiklerine göre 2000 yılından itibaren her yıl Türkiye çapında ilk 500 büyük firma arasına girmiştir.

Bu süreci takiben 2002 yılının ikinci yarısında ana üretimin bir sonraki aşaması olan katma değerli mamüllerin üretimi için gerekli yatırımlara başlanmıştır. Bu yatırımların sonucunda, tek yetkili lisans anlaşması ile Laminat Parke üretimine başlanmıştır. Laminat Parke üretimine paralel olarak, tüm üretimleri için tutkal ve emprenye ünitelerini de eş zamanlı olarak devreye almıştır.

Faaliyete başladığı günden beri, sektöründe teknolojinin ve yeniliğin öncüsü olan firmamız, hem yatırımlarına, hem de araştıma ve geliştirme faliyetlerine hız kesmeden devam ederek, hem sizlere hakettiğiniz kaliteyi sunmaya devam edecek, hem de ülke ekonomisine katkısını sürdürecektir.

MİSYONUMUZ: Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme ile topluma üstün değerler sunmak ve katkı sağlamak

VİZYONUMUZ: Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ve ödün vermediği kalitesiyle tüm ilişkilerinde dürüstlüğü ilke edinerek, Dünyada öncü orman ürünleri üreticileri arasında yer almak ve kalıcı üstünlükler sağlamak

FELSEFEMİZ: Müşterilerimizi geleceğimiz olarak görmek ve bu sayede yarının Orman Ürünleri endüstrisinde de lider konumumuzu korumaktır

  • Uzunbey Mah. Cumhuriyet Caddesi No:45 41180 Kartepe / KOCAELİ
  • Tel: 90 262 317 60 00 Faks: 90 262 317 60 60
  • [email protected]
  • www.ysmas.com.tr