Yıldız Sunta MDF’den Milli Sporcuya Büyük Destek

Bilek Güreşinde Dünya’nın Bir Çok Ülkesinde Ülkemizi Temsil Eden  Kocaeli Doğumlu Muhammed Gümüşoğlu Bu Hafta Macaristan’da Düzenlenen Dünya Bilek Güreşi Şampiyonasında 2. Oldu.

Aldığı Madalyaları İse Birlikte Ayağının Tozuyla Kendisinden Maddi Manevi Desteğini Esirgemeyen Kocaeli’nin Önde Gelen Sanayi Kuruluşu Yıldız Sunta MDF A.Ş.’ye Getirdi. Yıldız Sunta MDF A.Ş.’nin İnsan Kaynakları Müdürü Tahsin ATAKAN Tarafından Karşılandı. İnsan Kaynakları Müdürü Tahsin ATAKAN “Yıldız Sunta MDF Olarak Ülkemizi Dünya’nın Dört Bir Yanında Temsil Eden Milli Sporcumuza Her Zaman Desteğimiz Sürecektir” Dedi.

Genç Milli Sporcu Muhammed Gümüşoğlu Daha Önce Sırasıyla; 2014 Kocaeli Turnuvası Sağ Ve Sol Kol 1.’Liği, 2015 Türkiye Şampiyonası Sol Kol 1.’Si – Sağ Kol 2.’Liği, 2015 Avrupa Şampiyonası Sol Kol 5.’Si – Sağ Kol 2.’Liği Ve 2015 Dünya Şampiyonası  Sağ Ve Sol Kol 4.’Lüğü  2016 ve 2017 Sol Kol Türkiye 1.liği, Sağ Kol Türkiye 2.’liği Başarılarını Elde Ederek Ülkemizi Avrupa’da Ve Dünyada Temsil Etmişti.