Yıldız Trend, yeni ürünleriyle tasarımcılara ilham veriyor

Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük orman ürünleri şirketlerinden Yıldız Entegre, Yıldız Trend markasıyla sunduğu yeni ürünler ile trendlere yön veriyor.

Yaşam alanlarını farklı renk ve dokularla zenginleştiren, mekanların estetiğini ve konforunu tamamlayan Yıldız Entegre, tasarımcıların, mobilya tasarım ve iç mimarlık dünyasının temel rehberlerinden biri haline gelen Yıldız Trend markasıyla inovatif yaklaşım sunmaya devam ediyor.

 

Yıldız Trend, ilham veren, modern ve estetik tasarımlarda kullanılmak üzere MDFLAM/SuntaLAM, Dijital Print, Renkli MDF, Kapak Panel ve Kompakt Yoğunluklu Panel kategorilerinde yeni renk, model, desen ve ürünleri piyasaya sundu.

 

Sıra dışı çizgileri ve özgün tasarımlarıyla hayat bulan “MDFLAM/SuntaLAM Koleksiyonu” 15 yeni renk ve deseni ile doğanın en güzel yanlarını yaşam alanlarına getiriyor. Birbirinden özel 5 farklı desene sahip yeni “Dijital Print Koleksiyonu” ise premium görünümleriyle yepyeni tasarımlara olanak tanıyor. Sağlamlığı, kalitesi ve renkleri ile yaşam alanlarının vazgeçilmezi olacak yeni “Renkli MDF” koleksiyonu, yeşil ve siyah olmak üzere 2 rengi ile MDF’nin doğal görünümüne yeni bir hava katıyor. Yıldız Trend “Kapak Panel” koleksiyonu ile birbirinden şık 14 yeni model ekleyerek yaşam alanlarına yenilik getiriyor. Yoğun trafikli mekanlarda kullanım için tasarlanan Kompakt Yoğunluklu Panel, yüksek nem dayanımı özelliği ile banyo ve mutfak gibi mekanlar için eşsiz bir alternatif oluyor.

 

Farklı ürün gruplarında dekor ve yüzey çeşitliliği sunan; mobilyalara, mutfaklara ve ahşabın sıcak dokusu ile tasarlanabilecek tüm mekânlara hayat veren panel grubu ürünleri, yaşam alanlarına farklı bir dokunuşla modern bir görünüm yaratıyor.