Yılpar Parke

YILPAR ailesi olarak üretimini yaptığımız ahşapları 30 yıllık deneyimimizle sizlerin hizmetine sunmaktayız. Sakarya Akyazı’da ki 15.000 m² alan üzerine inşa edilmiş olan fabrikamızda 30 yıldır parke imalatı sürdürmekteyiz.
YILPAR yarım asıra yaklaşan masif parke (klasik boy) ve uzun boy (rabıta) parke üretimini Avrupa Standartlarında kalite ile birleştirerek siz müşterilerimize sunmaktadır. Firmamızın ürettiği Kayın, Kestane ve Meşe masif parkelerin yanında 15 yıldır aynı ağaç türlerinden uzun boy(rabıta) parke üretimi de yapmaktayız.
2012 yılı sonu itibari ile yapmış olduğumuz yeni teknoloji ve makine yatırımları neticesinde “ADAPAR” markası ile nihai tüketiciye sunulmak üzere kullanıma hazır “Yağlı Ahşap Parke” yide ürün portföyümüze eklemiş bulunmaktayız.
2016 yılında yapmış olduğumuz yatırımlar neticesinde üretimimizde ki ağaç segmentini genişleterek Sapelli, İroko ve Ceviz ağaçlarını da ürün kartelamıza eklemiş bulunmaktayız.
Vizyonumuz; Müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteden hiçbir koşulda ödün vermeden dürüst, inançlı ve yenilikçi bir kadro ile marka değeri yüksek üreticiler sınıfında yer almak.
Misyonumuz; Rekabetçi, kalıcı ve devamlılık gösteren bir ivme ile büyüyerek doğal yaşama, toplum ile senkronize bir yapı içerisinde katlı ve değer sağlamak.
Adres: Vakıf Mahallesi Akyazı / SAKARYA
Telefon: 0 264 468 72 23 – 0 264 468 72 19
Faks: 0 264 468 72 23
Satış E-Posta: [email protected]
www.yilparparke.com