“Zirvede Hep Birlikte” mottosuyla 25. Yılında Roma Kenarbantları

ROMA, 25.kuruluş yılını, dijital platformda gerçekleştirdiği bayi toplantısıyla kutladı.

Türkiye, Balkanlar ve Ortadoğu’nun lider, dünyanın en büyük 3.kenarbandı üreticisi ROMA Kenarbantları, pandemi tedbirleri kapsamında bu yılki bayi toplantısını dijital platform üzerinden canlı yayın ile gerçekleştirdi. 25. Kuruluş yıldönümünü kutladığı toplantıda Türkiye’nin farklı noktalarındaki bayilerini, “Zirvede Hep Birlikte” sloganıyla bir araya getirdi. Ünlü sunucu Kadir Çöpdemir’in moderatörlüğünde gerçekleşen toplantıda, 2020 değerlendirmesi, 2021 hedefleri ile yeni yatırım planları paylaşıldı.

Satış ve Pazarlama Direktörü Vitali Behar, Yurtiçi Satış Müdürü Mustafa Gönülal, Tutkal Ürün Müdürü Özgür Erarslan ve Pazarlama Müdürü Burcu Ceylanoğlu tarafından gerçekleştirilen sunumlarda; yeni yatırım planları, yeni ürünler, ürün gruplarındaki gelişmeler, dijital ve çevrimdışı servisler hakkında bilgi verildi. ROMA’nın sektöre sunduğu çeşitli servisler ise ünlü oyuncular tarafından sahnelenen eğlenceli skeçlerle sunuldu. Interaktif soru-cevap, ödül töreni ve anket sorularının da yer aldığı dijital bayi toplantısı ile katılımcılar verimli olduğu kadar keyifli dakikalar da yaşadı..

“EGGER Grup olarak, ROMA markasıyla Türk Mobilya endüstrisine 25 yıldır  lider bir şekilde hizmet vermenin haklı gururunu yaşadıklarını belirten” Satış ve Pazarlama Direktörü Vitali Behar,  “Salgın sürecini de yakından takip ederek hem mevcut dönem hem de gelecek dönemler için yol haritalarını bu bilinçle oluşturduklarını” da sözlerine ekledi.

150’ye yakın katılımcı ile 8 Nisan tarihinde gerçekleşen ve yaklaşık 2 saat devam eden organizasyon, ödül töreniyle sona erdi.