ZOW İSTANBUL 19 MART’TA KAPILARINI AÇIYOR

20 yıldan bu yana, mobilya dünyasının önemli merkezlerinde gerçekleştirilen Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı ZOW, Almanya’da dünyaca ünlü ‘trend kahini’ Trendsetter Lidewij Edelkoort tarafından hazırlanan trend_works konseptini Türkiye’ye taşıyor. Trendsetter Adnan Serbest küratörlüğünde, 19 Mart’ta Türkiye’de ilk kez sergilenecek trend_works konsepti, katma değerli ürün üretilmesi konusunda mobilya trendlerine yön verecek.

 

17 Mart 2015, İstanbul. Her sene farklı bir konseptle ziyaretçilerine geleceğe yönelik vizyonları aktarmayı amaçlayan ZOW İstanbul, 19-22 Mart tarihlerinde, mobilya trendlerinin sergileneceği trend_works alanını ilk defa Türkiye’ye taşıyor. ZOW İstanbul’daki trend_works alanının küratörlüğü Türkiye’nin başarılı tasarımcısı ve trendsetter Adnan Serbest tarafından gerçekleşecek. Dünya mobilya trendlerinin Türk kültürüyle sentezlenerek sergilendiği trend_works alanı, önümüzdeki yılların mobilya trendlerine yön verecek ve Edelkoort ile Serbest’in ortak çalışmaları, geleceğin mobilya modasını belirleyecek. trend_works konsepti, mobilya sektöründe üretimin satışa dönebilmesi açısından trendlerin takibi ve uygulamasının öneminin farkındalığı üzerinde duruyor.

Seri Üretim Malları Bireyselleştirilmeli

ZOW trend_works alanı, tasarım trendlerinin sergilendiği bir platform olmanın ötesinde, seri üretim mobilyalarının da bireyselleştirilmesini ve öznelleştirilmesini öngörüyor. Seri üretim mobilyaların dışına çıkarak, konut ve ofis mobilyalarının kişiselleştirilmesi gerekliliği ile ziyaretçilere sunulacak.

ZOW_07

“Expert Breakfast ” Kobiler İçin Önemli bir Çalışma Olacak

ZOW İstanbul, bu yıl ilk kez başlatacağı “Expert Breakfast” / Uzmanlarla Kahvaltı Konsepti ile sadece bir fuar platformu olmaktan çok, iş platformu olma yönünde çok önemli adımlar atıyor. Günümüzde KOBİ’ler için sorun teşkil eden, lojistik, IT(Bilgi Teknolojileri) , markalaşma v.b. başlıkları da konuların uzmanlarının katılımıyla gerçekleşecek sabah kahvaltılarında işlenmeye başlayacak. ZOW, KOBİ’lere, ücretsiz olarak expertler tarafından sunduğu programlar ile önemli bir misyonu üstlenecek.

ZOW Istanbul

ULUSLARARASI MOBİLYA ENDÜSTRİSİ, İÇ TASARIM AKSESUAR VE EKİPMANLARI FUARI ZOW HAKKINDA

20 yıl önce ilk kez Almanya’da ilk kez kapılarını açan Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı ZOW, bugüne kadar Almanya, İtalya, İspanya, Polonya, Türkiye, Çin ve Rusya gibi mobilya sektörüne yön veren ülkelerde gerçekleşti. Hala Türkiye, Almanya ve Rusya’da mobilya sektörüne hizmet vermeye devam ediyor.

2008 yılından bu yana gerçekleştirilen ZOW İstanbul, her yıl 87 ülkeden ortalama 15 bin sektör profesyonelini ağırlıyor. Son iki yıldır iç mimarinin, yapı ve mobilya sektörlerinin entegrasyonunun önemini vurgulayan ZOW, her iki sektöre de hizmet sağlayan mimar ve içmimarların da buluştuğu önde gelen platformlardan biri. Temasını, mobilya tasarım trendleri ve iç mimariye göre belirleyerek; mimar, içmimar ve tasarımcılardan da ilgi gören ZOW, ziyaretçilerin ve katılımcıların trendleri yakından öğrenmelerini sağlıyor.

 

Aussteller-Besucherprofil