ZOW MOSKOVA KAPILARINI AÇTI… ORSİAD GAZETESİ ŞU AN DAĞITILIYOR

11. Uluslararası Mobilya ve Aksesuarları Fuarı ZOW Moskova 2014, Rusya Sergi Merkezi 75 no’lu binasında bugün başladı. Dünyanın bir çok yerinden katılımcının ilgi gösterdiği fuar 15 Mayıs’a kadar devam edecek.

Avusturya, Almanya, İtalya, Çin, Polonya, Rusya, Türkiye ve Çek Cumhuriyeti’nden 200’den fazla şirket fuarda yer alıyor. Duslar, Grass, Hranipex, KESSEBÖHMER, MAKMART, SAMET, VAUTH-SAGEL, Akrilika, Valmaks, Sidak-SP, PG SOUZ, Slotexand gibi endüstrinin liderlerleri de katılımcılar arasında bulunuyor.

ZOW fuarı, mobilya üreticilerinin Rusya ve uluslararası endüstrinin en son yenilikleri ve trendlerini sonbahar öncesinde görmeleri ve değerlendirmeleri için fırsat sağlıyor. Fuar geniş kapsamlı olarak mobilya aksesuarları, yarı bitmiş ürünler, yüzeyler, dahili bileşenleri ve sistemleri, ham ve işlenmiş malzeme, kimyasal ürünler, iç tasarıma yer veriyor. ZOW 2014’ün dikkat çeken standları arasında, MAKMART tarafından üretilen mobilya parçaları ve aksesuarları, Dslar’ın mutfak ışıklandırma ve aksesuarları, Samet’in yenilikçi tasarımları, Sidak-SP imzalı mobilya cepheleri ve Hranipex’in mobilya köşeleri koleksiyonları sunuluyor.

Ücretsiz online eşleşme sistemi de katılımcı ve ziyaretçilerin hizmetinde. Bu system sayesinde ZOW Moskova 2014 katılımcıları, toplantılarını ve görüşmelerini organize edebiliuor ve daha verimli bir fuar takvimi oluşturabiliyorlar. Satın Almacılar Programı da özellikle mobilya parçaları, bileşenleri ve malzeme distribütörleri, tedarik ve satın alma departmanları yöneticileri, kendi kendine yapma (DIY) ağları, ve tasarım stüdyoları yöneticileri için tasarlanmış olmasıyla beğeni topluyor.

ZOW bu yıl, Uluslararası B2B fuarı FIDexpo ile ortaklaşa organizasyonunu gerçekleştirdi. Rusya’nın mobilya ve ahşap işletmeleri derneği AMEDORO, FIDexpo’nun genel bir ortağıdır. Bu anlamda ZOW ve FIDexpo ortaklığı, mobilya üreticileri ve tedarikçileri arasında işbirliği için ek fırsatlar sunarken, alıcı potansiyeli açısından da umut vaat etmektedir.

Birçok Türk firmasının da yer aldığı ZOW MOSKOVA fuarı, 12 – 15 Mayıs tarihleri arasında uzman sektör temsilcilerinin ziyaretine açık olacaktır.

Bizde ORSİAD gazetesi olarak yerimizi aldık. Sabahın ilk ışıkları ile fuara gelen ve standı bulunan tüm ilgili kişilere gazetemizi ücretsiz olarak dağıtmaya başladık. İşte sizler için seçtiğimiz fuardan bir kaç görüntü:

photo kopya

photo 5[7]

photo 5[3]

photo 5[1]

photo 4[4]

 

photo 1

 

 

photo 4[2]

 

photo

photo 3[5]

photo 3[4]

photo 3[3]

photo 3[2]

photo 3[1]

photo 3

photo 2[11]

photo 2[8]

photo 2[6]

photo 2[5]

 

photo 2[4]

photo 2[3]

photo 2[2]

photo 2[1]

photo 2

photo 1[12]

photo 1[5]

photo 1[4]

photo 1[3]

photo 1[2]

photo 1[1]

photo 1

1

 

 

Tüm fotolar için  https://www.facebook.com/orsiad adresinden temin edebilirsiniz.