ZOW Istanbul yeni tarihini Interzum Köln Fuarında ilan etti

ZOW Istanbul

Sektörünün talepleri doğrultusunda geliştirdiği yeni yaklaşımıyla 2013 yılında en başarılı fuarlarından birini geride bırakan ZOW Istanbul, 2014 yılında da katılımcılarının istekleri doğrultusunda Interzum Köln Fuarında yeni tarihini 20-23 Mart 2014 olarak ilan etti.

Bu yıl 6.kez düzenlenecek olan ZOW İstanbul Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı, sektörünün öncü şirketlerinden oluşan katılımcıları ile bir araya gelerek, onların istekleri ve önerileri doğrultusunda yeni bir planlama gerçekleştirdi. Böylelikle, özellikle uluslararası ziyaretçiler açısından tercih edilen ZOW Istanbul, Türkiye’nin iki önemli ve büyük etkinliği arasında yer alacak bir tarih belirledi.

ZOW Istanbul Fuar Müdürü, Aykut ENGİN; “Katılımcı ve ziyaretçilerimizle iletişimi iyi kurduk, son kullanıcı açısından sektörün en önemli etkinliklerinden biri olan Mobilya fuarı ile ZOW Istanbul’un ziyaretçi profilinde en önemli dilime sahip olan Mimar ve İç mimarların yakından takip ettikleri Yapı fuarı arasında bir tarihin ZOW Istanbul açısından çok daha doğru bir tarih olduğuna karar verdik. Fuarımızın, sektörün üretim döngüsü açısından da yeni trendlerin ve tasarımların ortaya çıktığı bu dönemde gerçekleşecek olması hem katılımcılarımız hem de ziyaretçilerimiz açısından gerçekten güzel bir fuarın bizi beklediğinin göstergesi olduğunu düşünüyorum.” şeklinde yeni tarih tercihlerinin sebebine açıklık getirdi.

2013 Ocak ayında 16.000’i aşkın ziyaretçiyi ağırlayan ZOW Istanbul, önümüzdeki yıl da yurtiçi ve yurtdışından yüzlerce katılımcı ve markaya ev sahipliği yapmaya aday. Fuar öncesi özellikle sektörün ilgi gösterdiği yeni coğrafyalarda yoğun bir pazarlama faaliyeti gösterecek olan ZOW Ekibi, 2014 ZOW Istanbul’da geride bıraktığımız fuarın başarısını çok daha ileriye taşıyacaklarından emin bir program izliyor.