Farklı İklimlerden Esintiler SEYMEN PARKE ile Mekanlarınıza Geliyor

İzmir’deki merkezinin yanı sıra Manisa ve Balıkesir Şubeleri ve bölge depoları ile dinamik ve kurumsal yapısı ile faaliyetlerine devam eden SEYMEN PARKE, İzmir’den Igdır’a kadar 44 farklı şehir, 11 kartela, 110 renk seçeneği ve ayrıca Stone/Stonex/Boqutek koleksiyonlarındaki + hijyen özellikli parkeleri  ve yüksek stok gücü ile hizmet veriyor. SEYMEN PARKE bünyesinde Kastamonu Entegre üretimi olan Floorpan, Artfloor markalarının Ege Bölge bayiliği bulunduruyor. Firma ayrıca bölgesinde bulunan yapı market ve bayilerine tedarikçilik ile bir çok tanınmış müteahhit ve inşaat firmalarına projelerinde çözüm ortaklığı yapıyor.

Laminat parke sektörünün güçlü isimlerinden biri olan SEYMEN PARKE, farklı iklimlerden esintiler taşıyan yeni koleksiyon FIX’i satışa sundu. 2010 yılından günümüze ticari faaliyetlerini sürdüren İzmir merkezli SEYMEN PARKE’ninbu sıra dışı koleksiyonu, zengin renk ve doku seçenekleriyle mekânlara doğal ve zamansız bir şıklık katıyor.

İlhamınıfarklı coğrafyalardakirüzgârlardan alan FIX koleksiyonu;Lodos, Alize, Bora, Samyeli, Karayel ve Muson dekorlarıile doğal ahşap dokusunun zengin detaylarınıiç mekânlara taşıyor. Açık tonları ve zarif çizgileri ile yaşam alanlarında ılık bir rüzgâr etkisi yaratan Lodos serisi, Ege ve Akdeniz tarzı doğal bir şıklık sunuyor. Ekvator kuşağındaki tropikal yağmurlardan esinlenen Alize, açık renk tonları ile mekânda serinletici bir etki yaratıyor.Adını Dalmaçya kıyılarından Adriyatik Denizi’ne esen sert rüzgârlardan alan Bora, açık ve koyu tonların göz alıcı birleşimiyle zeminlere dinamizm katıyor. Sahra Çölü’nün kuru ve yakıcı sıcaklığını yansıtan Samyeli, ‘camel’ (deve tüyü) tonları ile sezonun moda renklerini evlere taşıyor. Karayeldekoru, yüksek dağ yamaçlarından alçalan serin esintileri iç mekânlara getirirken; baharatlı tonlardan oluşan Muson, dekorasyona etnik bir dokunuş katıyor.

Dayanıklılık, estetik ve işlevsellik bir arada

UV ışınları, sürtünme kaynaklı aşınma ve çizilmelere karşı yüksek dayanım özelliği ile iç mekânlar için ideal bir seçenek oluşturan,AC3 aşınma sınıfı FIX laminat parke koleksiyonu, konutlarda 10 yıl garanti imkânı sunuyor. Kolay temizlenen ve leke tutmayan yüzeyiyle yüksek hijyen standartlarına sahip FIX laminat parkeler, insan sağlığına uygun yapısı ve çevre dostu özellikleriyle öne çıkıyor. Dünyanın ilk eko-etiketli çevrecilik sertifikası “Blue Angel”ile insan sağlığına uygun üretimi tescilleyen “E1 Belgesi”ne sahip koleksiyon, yenilikçi ve zamansız bir tasarım ruhuna hitap ediyor.

Zeminden ısıtma sisteminin kullanıldığı mekânlara da uygulanabilen FIX laminat parke koleksiyonu, 7 mm’lik kalınlığı ile estetik çözümler sunuyor. Zeminde elde edilen kesintisiz ve doğal görünüm, özellikle tasarladıkları mekânlara bütüncül bir fon arayan mimarlar tarafından büyük ilgi görüyor.

Tüm Floorpan ve Artfloor markalı laminat parke ürünlerinde olduğu gibi FIX koleksiyonunda da yer alan son teknoloji kilit sistemi, dekorasyon değişikliği ve taşınmalarda parke panellerinin kolaylıkla sökülüp döşenebilmesine imkân tanıyor. Hızlı ve kolay montaj özelliği ile zamandan ve işçilikten tasarruf sağlayan koleksiyon, tutkalsız montaj sistemi sayesinde yüzeylerin lekesiz ve temiz kalmasına da yardımcı oluyor.