Dağıtım Profili
Orman Ürünleri Perakende Satıcıları, Bayiler, Uygulamacılar %30

(MDF, SUNTA, OSM, Playwood, Parke, Mobilya, Dekorasyon ürünleri satış noktaları işyeri sahipleri)
Mobilya, Mobilya Aksesuar, Mutfak Üreticileri, Kapı ve Aksesuarları, Marangoz Esnafı %30
Mimarlar, İç Mimarlar, İnşaat Şirketleri, Müteahhitler %15
Orman Ürünleri Üretici, Toptancı, İthalatçı, İhracatçı Kuruluşlar %10
Nalburlar %10
Orman ve Mobilya Ürünleri Makineleri, El Gereçleri Üretici, İthalatçı ve Satıcı Kuruluşlar % 3
Sektör Dernekleri % 2

Orman Sanayi İşadamları Gazetesi, ayda bir, yılda 12 kez basılmakta ve yukarıda belirtilen yüzde oranları ile PTT aracılığıyla   ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Tanıtım Yazısı
Orman Sanayi İş adamları Gazetesi ORSİAD, Orman Sanayi ve ürünleri sektörüne yönelik ücretsiz dağıtılan aylık basılı yayındır. Sektör ve sektörde üretilen malzemeler hakkında gelişmeleri yakından takip eder, yenilikleri en doğru şekilde okuyucularına aktarır. ORSİAD Gazetesinin diğerlerinden farkı, sadece bu sektör hakkında ayrıntılı bilgi veren ve tüm sektöre ücretsiz olarak dağıtılan tek gazete olmasıdır.

Orman Sanayi İş Adamaları Gazetesi içeriğinde, kurumlar arası iletişim köprüsü kurmak ve sektörün gelişimine destek olmak amacıyla; var olan tüm kurum, dernek ve oda başkanlarına sorunlara işaret edebilecekleri, çözüm önerilerini sunabilecekleri köşeler tahsis edilmiştir.

Orman Sanayi İş Adamaları Gazetesi haber köşelerinde; sektörle ilgili yeniliklere, etkinliklere ve sektörde üretim yapan firmaların ayrıntılı bilgilerine yer verilir. Bu sayede okuyucular, yeni üretilen bir ürün, yeni açılan bir fabrika veya bir etkinlikten haber alırken, duyurmak istedikleri konuları da tüm sektöre doğrudan ulaştırabilirler. ORSİAD’ın haber köşeleri rafine hedef kitleye dolaysız ulaşma imkanı verir.

Orman Sanayi İş Adamaları Gazetesi, PTT ile yapılan özel anlaşmayla iş adamlarına PTT Posta ve Kargo ile ÜCRETSİZ olarak ulaştırılır.

Orman sanayisinde üretilen ya da ithalatı yapılan MOBİLYA, MOBİLYA AKSESUARLARI,MDF, SUNTA, HDF, PLAYWOOD, PARKE,KAPI VE AKSAMLARI, YONGA LEVHA,MAKİNACILAR, İNŞAAT FİRMALRI, NALBURLAR vb ürünlerin satışını yapan, bu ürünlerden mobilya, ara malzeme ve aksesuar üreten toptancılar ve satış noktalarının tamamına ÜCRETSİZ olarak dağıtılır.

İyi çalışmalar dileğiyle,

ORSİAD Gazetesi