Dubai Wood Show’a Katılan Schattdecor, “Tek Kaynak. Sınırsız Çözüm” Sundu

Schattdecor, “Freiraum” adlı yeni konseptiyle katıldığı Dubai Wood Show 2024 fuarında sektöre yeni ve ilham verici çözümler sunarak “Şimdi Her Şey Mümkün!” dedi.

Schattdecor, çağdaş trendleri yansıtan “Freiraum” konseptiyle, geçtiğimiz Mart ayında Dubai World Trade Center’da gerçekleşen Dubai Wood Show 2024 fuarına katıldı. Kelime anlamıyla serbest alanı ifade eden “Freiraum” ile düşünce ve tasarım alanındaki sınırları ortadan kaldıran Schattdecor fuarda, sektörün geleceği için sınırsız özgürlük fırsatları sunduğu ziyaretçilerine “Şimdi Her Şey Mümkün!” mesajını verdi.

 

Dubai Wood Show, ilk düzenlendiği 2005 yılından bu yana olduğu gibi bu yıl da, dünya çapında 100’den fazla ülkeden kaliteli ziyaretçinin ilgi odağı oldu. Ahşap profesyonellerinin tek bir çatı altında toplandığı platform, ziyaretçilere sadece sektörün uzmanlarıyla etkileşim kurma şansı vermekle kalmadı, aynı zamanda ahşap fuarı sırasında katılımcılar tarafından sunulan kazançlı iş fırsatlarını yakalamaları için eşsiz fırsatlar sundu.

 

Bu yılki heyecan verici etkinliğin en dikkat çekici standlarından biri olan Schattdecor da “Tek Kaynak. Sınırsız Çözüm” misyonuyla, 586. Salon/B-09 no’lu standında ziyaretçilerini ağırladı. Schattdecor, ahşap işleme ürünleri sektöründeki müşterilere yüksek kaliteli, trend belirleyen dekor ve yüzeyler sunma kararlılığını bir kez daha gösterdi.

Sonsuz Tasarım Fırsatı

Schattdecor’un “Şimdi Her Şey Mümkün!” yaklaşımı, fuar ziyaretçilerini, sonsuz tasarım fırsatının ulaşılabilir olduğu bir özgürlük atmosferiyle buluşturdu. Şirket, bu yaklaşımıyla, günümüz insanının, yaşam alanlarını tasarlarken zamanın zorluklarına ve trend gelişmelerine yeni yollarla yanıt verme kapasitesine odaklanıyor.

Schattdecor’un sınırsız özgürlük sunan “Freiraum” konseptiyle, farklı yaşam alanları arasındaki geçişler daha da akıcı hâle geliyor ve tasarımlar, her alanda daha çekici ve evrensel bir nitelik kazanıyor. Ayrıca, doğa teması, iç mekanlarda ek bir yaşam alanı sunmanın yanı sıra önemli bir tasarım faktörüne dönüşüyor; bu da doğal, organik malzemeler ve formlar üzerine kurulu tasarımların ve renklerin öne çıkmasına neden oluyor.

Schattdecor, yaratıcılık ve yenilik için sınırsız olanaklar sunan “Freiraum” konseptiyle Dubai Wood Show’da dikkatleri üzerine çekmenin yanı sıra, dekor geliştirme, uygulama teknolojisi ve trend danışmanlığı alanlarında sofistike çözümler sunarak tüm ziyaretçilere ilham kaynağı oldu.

 

Schattdecor Hakkında

Schattdecor, dünya genelinde 17 farklı lokasyonda yer alan ve 29 farklı milletten toplam 3,000 çalışanıyla, güçlü bir birlik oluşturan bir organizasyona sahiptir. Şirket, tüm iş ekibinin birleşmiş becerileri ve ortak hedefi etrafında, güçlü bir yapı inşa etmiştir. “One Source. Unlimited Solutions” (Tek Kaynak. Sınırsız Çözüm) sloganıyla, ahşap işleme ürünleri sektöründeki müşterilerine yüksek kaliteli, trend belirleyen dekorlar ve yüzeyler sunma konusundaki kararlılığını vurgulamaktadır. Schattdecor, küresel bir etki yaratma misyonuyla “Made by Schattdecor” kalite damgası altında üretim standardını tüm lokasyonlarında daima yüksek seviyede tutmaktadır. Şirketin temel hedefi, dekor geliştirme, uygulama teknolojisi ve trend danışmanlığı alanlarında sofistike çözümler sunarak müşterilerine ilham vermek ve beklentilerini aşmaktır. Daha fazla bilgi için, şirketin web sitesini https://www.schattdecor.com/tr/ adresinden ziyaret edebilirsiniz.

//FREIRAUM// Hakkında

İndirilebilir bir trend kitabı dahil olmak üzere yeni ürünler, dekorlar ve Freiraum trend konsepti hakkında daha fazla bilgi için https://freiraum.schattdecor.com/en adresini ziyaret edebilirsiniz.