orsiad_ramazan_logosu

Orsiad Gazetesi nedir?

Orsiad Gazetesi, orman ürünleri, mobilya üreticileri, dekorasyon ürünleri, nalbur, inşaat firmaları, parke, içmimarlık ofisleri sahibi işadamlarına ücretsiz olarak dağıtımı yapılan ve sektörel gelişmelerden haberdar eden aylık bir yayındır.

Orsiad Gazetesi’nin size faydaları nelerdir?

Orsiad Gazetesi, sizi yepyeni müşteriler ile buluşturan, yaptığınız işi sektörde çalışan insanlara  birebir anlatıp pazarlama maliyetlerinizi azaltan, markanızı güçlendirip büyüten bir yayındır. Bu anlamda Orsiad Gazetesi, firmanız için çalışan bir pazarlama uzmanıdır. Üstelik de sadece Türkiye değil, dünya çapında!

Örneğin bir pazarlamacınızı sadece Türkiye çapında görevlendirdiğinizi düşünelim. Tek bir eleman bile olsa, araç, benzin, otel, yemek, harcırah, işçi maliyeti vs. tahmin edebileceğiniz gibi çok yüksek maliyetlerle karşı karşıya kalırsınız…

Oysa ki, Orsiad Gazetesi olarak bizler sizi bu masraflardan kurtarıp, gerçekten ilgili müşterilerin direkt sizinle temas kurmasını sağlıyoruz.

Orsiad Gazetesi’nin diğer yayınlardan farkları nelerdir?

EŞSİZ KÜRESEL FIRSATLAR SUNAR!

Orsiad Gazetesi, şu ana kadar Türkiye ve dünyada sektörümüz ile ilgili tüm fuarlara katılmış ve katılmaya devam etmektedir. Fuarlardan elde edilen bilgi ve verileri düzenli olarak kontrol etmekte ve adres bilgilerini 6 ayda bir güncellemektedir. Sektörle ilgili her türlü toplantı, organizasyonu da yakından takip etmekte ve katılım göstermektedir. Dünya çapında, sektörle ilgili çok sayıda dernek, oda ve birliklerle işbirliği içinde bulunan Orsiad Gazetesi, profesyonel anlamda bu kuruluşlara üye bulunan herkese ulaşarak, sizlere eşsiz küresel fırsatlar sunmaktadır.

İSTİKRARLIDIR!

Orsiad Gazetesi, her ay düzenli olarak basılır ve ücretsiz olarak dağıtımı gerçekleştirilir.

Türkçe ve İngilizce yayınlanan haberleriyle dünya sektörünün ilgisini çeken Orsiad Gazetesi ayrıca, katılım gösterdiği yurtdışı fuarlarının içeriğine göre bölgesel dillerde de basılabilmektedir.

Çok sayıda fuarın resmi gazetesidir.

Dağıtımını denetlemeye açan tek yayındır!

DOĞRU VE NİTELİKLİ OKUYUCUYA ULAŞIR!

Türkiye ve dünyada sektörümüz ile ilgili tüm fuarlara katılıp, elde edilen dataları 6 ayda bir tarayıp adresleri güncelleyerek, sektörde üretim ve satış yapan tüm bayileri takip eden Orsiad Gazetesi, doğru kitlelere ulaşma misyonunu üstlenmiştir ve bunu hakkıyla gerçekleştirmektedir.

SEKTÖR YENİLİKLERİNİN İLK ADRESİDİR!

Uzman kadrosuyla Orsiad Gazetesi, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri sayfalarına taşımak için tüm yenilikleri takip eder ve gerekli araştırmaları yaparak hazırladığı makaleleriyle okuyucularına sürekli yeni ufuklar açmaya çalışır.

 

ORSİAD GAZETESİ, KAÇIRILMAMASI GEREKEN BİR YAYINDIR!

İşte fırsat…

Ayrıca yıllık yapılacak sözleşmelere özel kampanyalarımız için lütfen bizi arayınız : 0 539 303 32 26

 

İyi çalışmalar dileğiyle,

ORSİAD Gazetesi