Orma Orman Mahsülleri “Trendlere uygun olarak, projelere hızlı çözümler…”

Orma Orman Mahsülleri olarak 1970 yılından beri Isparta’da bulunan fabrikamızda son teknoloji üretimimizle mobilya hammaddesi sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Yonga levha ve melamin kaplı yonga levha üretimi yapan sektörün öncü firmasıyız. Gelişmiş tesisimiz ve 100’e yakın desenle beraber 15’e yakın yüzey çözümümüzle hizmet vermeye devam etmekteyiz.

5 kıtada yaklaşık 32 ülkeye yaptığımız ihracatla ülkemize katma değer sağlayan sayılı şirketler arasında yer almaktayız.

Melamin kaplı yonga levhanın yanında mutfak ve banyolar ve nemli iklimlere uygun olabilmesi adına neme dayanıklı yonga levha (yeşil) ve özel durumlar için geliştirilen yangın geciktirici (kırmızı) yonga levha üretimlerimiz mevcuttur.

Yonga Levha ve melamin kaplı yonga levhalarımız;

Yemek Odaları, yatak odaları, gömme dolaplar

Giyinme odaları,

Mutfak ve banyo mobilyaları,

Stüdyolar, asansörler, bankalar

Fabrikalar, fuar alanları, kütüphaneler

Çamaşır ve bulaşık makinelerinin üst tablası,

Prefabrik yapılar,

Okullar, oteller, ofisler gibi yaşamın hemen hemen her alanında ihtiyaç duyulmakta.

Proje odaklı çalışan firmamız inşaatların mutfak, banyo ve gömme dolapları için malzeme tedarik ettiği gibi, bu firmaların mobilya üreticileri ile de birebir çalışma imkanına sahiptir.

Trendlere uygun olarak projeler için hızlı, müşteri odaklı bir satışı prensip edinen ORMA, satış sonrası desteğiyle de şuanda birçok üreticiye hızlı çözümler sunmaktadır.

Sami DARTAR

Yurtiçi Satış Müdürü

[email protected]

+90 (530) 520 90 93