Papatya Mobilya’dan sandalye konforunun yeni tanımı

Yaşam alanlarında konforun adı; X-Treme Pro

Ev ve ofislerde günün uzun bir zamanını sandalye üzerinde geçiyoruz.  Sandalye üzerindeki duruşumuz ve sandalye seçimlerimiz omurga sağlığımıza direkt etki ederken, yaşamımızın temel prensibi olan nefes alıp verme düzenimiz de seçimlerimizden dolaylı olarak etkileniyor. Bu doğrultuda sandalye tercihlerimize rahatlığın ve estetiğin ötesinde, ergonomi prensiplerine uygunluğuyla bakmak bizler için kaçınılmaz hale geliyor. Mobilya sektörüne stil sahibi profesyonel çözümler sağlayan Papatya Mobilya, yeni koleksiyonundaki ürünü X-Treme Pro ile sandalye konforunu yeniden tanımlıyor.

Her alanda teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve yenilikçi yaklaşımla ara vermeden Ar-Ge çalışmalarına devam eden Papatya Mobilya,tüm iş süreçlerinde tasarımı, kaliteyi, insan sağlığını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.Papatya Mobilya’nın yeni koleksiyonundaki ürünü X-Treme Pro Sandalye, ergonomik tasarımının yanı sıra cam elyaf takviyeli polipropilen gövde ve metal ayağın mükemmel birleşiminden oluşuyor. Ürün, mat renkleri ile yaşam alanlarımıza doğallık katarken, konforu sağlamak için ideal bir seçenek olarak sunuluyor. Renkli ayak alternatiflerine ek olarak krom, pirinç ve bakır kaplama olarak da tercih edilebilecek olan ürün, özgün tasarımıyla öne çıkıyor.

X-Treme Prokullanım kolaylığı ve dayanıklılığı sayesindeyıllarca kullanabileceğimiz bir ürün olarak yaşam alanlarımızda yerini alıyor. Aynı zamanda çoklu renk seçeneğiyle iç ve dış mekanlarda kullanım avantajı sağlayan X-Treme Pro, birinci sınıf malzeme güvencesiyle sandalye arayışındaki herkesi müthiş bir deneyime davet ediyor.

Papatya Mobilya Hakkında: 1988 yılından itibaren mobilya alanında üretimine başlayan PAPATYA MOBİLYA, dış mekan mobilyaları ile başlayan yolculuğuna iç mekan çalışmalarını da dahil ederek devam etti. Dünya çapında pazar, ürün ve trend araştırmalarını titizlikle analiz ederek, kaliteden ödün vermeden en yeni teknolojiler ile ürünlerine hayat veren marka; ürünün yelpazesini genişletirken tüketicisiyle buluşturduğu her ürünü mekanlar için pozitif sonuçlar doğuracak şekilde tasarlıyor. PAPATYA MOBİLYA; Polikarbonat, polipropilen, metal ve ahşap malzemelerin kombinasyonlarından oluşan eşsiz ve zengin koleksiyonu ile hayatın her alanında olmayı başarıyor. Dünyadaki değişim sürecine eş zamanlı olarak hareket ederek üretiminin her aşamasında kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Her yıl artan hacmi, genişleyen dağıtım kanalları, yeni eklenen ürünleri ve mutlu ettiği binlerce insanın enerjisi ile yenilenmeye devam ediyor.