AĞAÇ İŞLEME MAKİNELERİ VE MOBİLYA YAN SANAYİ ENDÜSTRİLERİNİN AVRASYA’DAKİ BİR NUMARALI TİCARET PLATFORMU İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

 Ağaç İşleme Makinesi; 29. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve İntermob; 19. Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı 22-26 Ekim 2016 tarihlerinde eş zamanlı olarak Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. 2015 yılında 29 ülkeden 861 firma ve firma temsilciliği, 7.594’ü yabancı toplam 65.828 ziyaretçi ve 27 ülkeden seçkin alım heyetleri ile rekor kıran fuarlar, hazırlıkları tüm hızıyla devam eden fuarlar 2016 yılında da yenilikleri ile farkını ortaya koymaya devam edecek.

      dsc_1028     

İntermob 2016 FUARINDA ‘’PROMATT ÖZEL BÖLÜMÜ‘’

Ağaç İşleme Makineleri ve İntermob Fuarları, sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde kapsamını genişletmeye devam ediyor. Promatt, yatak imalatı yan sanayi, ekipman hammadde ve makineleri özel bölümü bu yıl İntermob Fuarı bünyesi içerisinde ziyaretçiler ile buluşacak. Yatak üretim hatları, yatak sanayi makineleri, yazılımlar, CAD/CAS sistemleri, tekstil ve dolgu malzemeleri, yaylar ve yay sistemleri, süngerler, yatak aksesuarları ve parçalar, test laboratuarları gibi ürünlerin görücüye çıkacağı Promatt Özel Bölümü ile birlikte yatak yan sanayi sektörünün de nabzı Tüyap’ta atacak.dsc_0919

Doğru ve Nitelikli Ziyaretçiler

Ağaç İşleme Makinesi-İntermob Proje Ekibi, Ağaç İşleme Makinesi ve Mobilya Yan Sanayi üreticilerini daha fazla sayıda ve nitelikli sektör profesyoneli ile buluşturabilmek amacıyla yıl boyu roadshow çalışmalarına ara vermeksizin devam ettiler. Türkiye’den ve dünyadan sektör profesyonellerini fuar alanımızda buluşturmak için Ticaret Odaları gibi kurumlara, mimarlar, mühendisler ve sektörün önde gelenlerine fuarlar ilgili tanıtımlar yapıldı. Yurt içi ve yurt dışında önemli fuarlarda potansiyel katılımcı ve ziyaretçiler ile temas kuruldu.

Yeniliklerimiz

Ağaç İşleme Makineleri ve İntermob Fuarları 2016’da katılımcı ve ziyaretçilerimizin fuar deneyimlerini zenginleştirecek yeniliklerle açılacak. My Tuyap platformumuz ile katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz tüm yıl boyunca birbirlerine erişim imkanı bulacak. Ayrıca dünyada bir ilki gerçekleştirdiğimiz fuar içi alan navigasyon uygulamamızla hedef ziyaretçilerin katılımcıları bulmasını kolaylaştıracağız.

Detaylı Bilgi İçin

Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob websitelerini ve sosyal medya hesaplarını takip ederek hem fuarlar, hem de sektör hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz:

Websitelerimiz:

www.agacmakinesi.com ve www.intermobistanbul.com

Sosyal medya hesaplarımız:
www.facebook.com/agacislememakinesi.intermob/

www.linkedin.com/company/a%C4%9Fa%C3%A7-kesim-intermob?trk=biz-companies-cym