All4wood Belgrad & WindoShow- Sırbistan Fuarları Kapılarını açtı. Orsiad gazetesi olarak dağıtıma başladık

Uluslararası Orman Ürünleri, MDF, Yonga Levha, Parke, Mobilya Yan Sanayii ve Aksesuarları, Ağaç İşleme Makineleri ve Kesici Takımlar Fuarı, Ağaç işleme makineleri, orman ürünleri ve mobilya yan sanayi sektörlerindeki 35 yıllık deneyiminden aldığı güç ve küresel pazarı yönlendiren yeni bir fuar yaratma hedefiyle yola çıkan All4Wood; Güneydoğu Avrupa’nın yükselen yıldızı Belgrad’da!

Tüyap Fuarcılık Grubu tarafından Aimsad ve Maksder desteğiyle düzenlenecek olan ALL4WOOD fuarı, ilgili sektörlerin tüm tedarik zincirini 8-11 Mart 2023 tarihleri arasında Balkanların kalbi Belgrad’da bir araya getiriyor.

35 Milyar €’dan fazla Mobilya, 50 Milyar €’dan fazla Orman Ürünleri ihracatıyla Avrupa’nın tedarik merkezi haline gelen Balkan ülkeleriyle ticari bağlantılar geliştirmek için ALL4WOOD Balkanlar’daki yerinizi alın.

ALL4WOOD, başta Sırbistan ve Balkan ülkeleri olmak üzere Polonya, Çekya ve Romanya gibi sektörün önemli pazarlarından gelecek mobilya üreticileri, makine sanayi ve orman ürünleri sektörü profesyonelleri, kapı ve pencere üreticileri, yatak ve baza üreticileri ve toptancılardan oluşan alım heyetlerine ev sahipliği yapacak.

ALL4WOOD fuarına katılarak;

–  Orman Ürünleri ve Mobilya sektöründen gelecek olan temsilciler ve firma sahipleri ile ihracat odaklı yeni ticari anlaşmalar yapabilir,
– Sektördeki gelişmeleri ve trendleri takip edebilir,
– Marka bilinirliğinizi güçlendirebilir,
– Bayi ağınızı geliştirebilirsiniz.