BAŞATLAR ORMAN ÜRÜNLERİ VE AMB.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Yaşamın her aşamasında doğallık ön plana geçiyor ve ahşabın önemi artıyor. Evlerde,ofislerde toplu yaşam alanlarında ve endüstriyel ambalajda ahşap tüm gücünü ve görkemli sadeliğini insanlığa  sunuyor. Yaşamın doğal güzelliğini gözler önüne seriyor. İnşaat sektörüne, mobilya sektörüne ve ahşap ambalaj ürünleriyle sanayi kuruluşlarına hizmet vermekte olan BAŞATLAR  Bursa tesisinde yıllık 80.000 m3, Ukrayna tesisinde yıllık 100.000 m3 kereste işleme kapasitesine sahiptir.Ayrıca ahşap ambalaj sektöründe yıllık 150.000 kasa ve 120.000 palet üretimi gerçekleştirmektedir.

Üretim tesislerinin Bursa?da bulunması, Gemlik ve Mudanya limanlarına olan yakınlığı, ürün nakliyesinde zaman ve ekonomik açıdan tasarruf sağlıyor. Bunun yanı sıra süratli ve kaliteli iş üretimiyle zamanında iş teslimi, Başatların kurumsal pazarlama ilkelerini oluşturuyor. ?Kazan Kazan? hizmet felsefesini benimseyen Başatlar; önce müşterisinin kazanmasını  sonra kendisinin kazanmasını hedefliyor. Satış hizmetle başlar; Başatlar bunun  bilinci içinde yepyeni bir hizmet geleneği başlatıyor. Müşterilerine yerinde ambalajlama imkanı ile zaman kazandırıyor. Tescilli ürünü Palet Box, sağlam ve güvenli ambalaj yapısıyla ekonomiklik sağlıyor. Otomotivden tekstile, mobilyadan elektroniğe pek çok sektörde kullanım olanağı yaratıyor. Yüksek ve geniş  opsiyonel boyutlarıyla her türlü ürüne özel ambalaj imkanıyla ambalaj sorunlarına köklü çözümler sunuyor

Başatlar, Türkiye? de Ahşap Ambalaj tasarımı konusunda ilk ISO 9001:2000 kalite belgesi ne sahip firmadır. Türkiye?nin endüstriyel ahşap ambalaj konusunda ihtiyaç duyduğu her türlü yenilikçi ürünleri tasarlamak ve üretmek için faaliyetleri sürdürüyor. Kısa ve orta vadeli hedefleriyle sanayi ahşap ambalajın kullanım miktarını ve çeşitliliğini arttırmayı özellikle ihracata yönelik firmalara hizmet etmeyi, ahşap ambalaj ve yerinde sevkiyata hazır hale getirme hizmeti alanında organizasyon sağlamayı, oluşturmayı ve işletmelerin bu alanda işletme giderlerini azaltan modeller üretmeyi kendisine amaç edinmiştir. Ayrıca üretken bir firma olarak büyümek beraberinde sektörün gelişimini sağlamak diğer yandan ilişkide bulunduğu firmaların büyümesine destek sağlamak hedefleri arasındadır. Dünya standartlarındaki üretim kalitesiyle toplam kalite bilincini birleştiren Başatlar, sürekli eğitim programlarıyla standart kalite çıtasını yükseltmeyi hedefliyor. Aynı zamanda, kaliteli Başatlar ürünlerinin uzun süre kullanılması, doğanın dengesinin korunmasında, önemli bir misyonun gerçekleşmesine katkıda bulunuyor.

Başatlar, ahşabı işlemek için ahşabı sevmek gerektiğini çok iyi biliyor. Bizler 55 yıldır ahşaba olan tutkumuzu; hep ahşabı hissederek yaşadık. Bunun içindir ki yıllardır hep ileri teknoloji kullandık. Doğanın bu en değerli ürününü hep, yüksek kaliteyle işledik, ürettik.

  • İzmir Yolu Üzeri 22. Km. Gökçeköy İrfaniye/ BURSA
  •  0(224) 495 15 15
  •  0(224) 495 15 20
  •  basatlar@basatlar.com
  • www.basatlar.com