DU&KA İLE CANLANAN DUVARLAR

DU&KA duvar kağıtları sınırsız tasarım ve renk seçeneğiyle yaşam alanlarına canlılık katıyor. Gelişen dekorasyon trendleri ile birlikte, duvar kağıdının lider markası DU&KA, her zevke hitap edecek desenlerde ve geniş yelpazede ürün gamını müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Tarzınızı seçin

Yaşadığınız mekan sizin yaşam tarzınızı yansıtıyor. Dekorasyon yaparken seçeceğinizi duvar kağıdı mobilyalarınıza uyum sağlarken aynı zamanda sizin ışığınızı yansıtıyor. DU&KA farklı yaşam tarzlarına ve mekana göre sayısız doku ve desenlerde ürün seçeneği sunuyor.

DU&KA duvar kağıtları, kolay uygulanabiliyor ve su bazlı olduğu için kolay silinebiliyor. Söküldüğünde leke bırakmıyor ve nefes alma özelliği ile ferah mekanlar yaratıyor.

Çevre dostu DU&KA

Non-wowen kâğıtlardan üretilen DU&KA duvar kâğıtları FSC ve CE belgeleri ile tüketicinin dostu olarak evlerde güvenle kullanılabiliyor. Geniş ürün gamı ve kişiye özgün tasarımlarıyla EVDEMA mağazalarında sınırsız ürün seçenekleri bulunuyor.

Duvarlarınızın sıcaklığı yaşam alanınızın enerjisini değiştirirken, ışıltısıyla evinizin dekorasyonuna bütünlük katıyor.