İ.Ü. Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde 5. Endüstri Danışma Kurulu Düzenlendi

 

İstanbul Üniversitesi Orman Endüstri Mühendisliği (İ.Ü. O.E.M.) Bölümü’nde yılda iki defa düzenlenen Endüstri Danışma Kurulu Toplantısı’nın 5.’si, 23 Haziran 2015’te İstanbul Üniversite Orman Fakültesi Akademik Kurul Salonu’nda gerçekleştirilmiştir. Toplantıda İ.Ü. O.E.M. Bölümü öğretim üyeleri ile sektörde faaliyet gösteren çeşitli firmalardan işveren ve yöneticiler de yer almıştır.

 

1 Mayıs 2014’te MÜDEK’e (Mühendislik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği) akredite olan İ.Ü. O.E.M. Bölümü, sürekli iyileştirme amacıyla her sene eğitim ve öğretim sistemini güncellemektedir. Bu kapsamda program eğitim amaçları öğretim üyeleriyle birlikte, toplantıya katılan dış paydaşların olumlu katkılarıyla güncellenmiştir.

 

Toplantının sonunda, İ.Ü. O.E.M. Bölümü’ne yaptığı maddi desteklerden dolayı, MDF ve Yonga Levha Sanayiciler Derneği adına katılan genel sekreter Serhat DAYANIKLIOĞLU’na, Bölüm Başkanı Prof. Dr. S. Nami KARTAL ve İ.Ü. Orman Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Yusuf GÜNEŞ tarafından bir teşekkür plaketi takdim edilmiştir.

 

Resim_2

Resim_1