Jowat Atasoy Yapıştırıcı Ürünler Tic. A.Ş.

Yapıştırma, en verimli montaj yöntemi olduğundan, dünyada büyüyen bir endüstridir. Aile şirketi olan Jowat Grubu dünyada lider yapıştırıcı üreticilerinden biridir. Geleneğe ve deneyime dayanan neredeyse 100 yıllık kurumsal gelişim, bizim sayısız sektörde ve uygulama alanında, teknolojiler ve yenilikler açısından lider şirket olarak çalışmamızı sağlar. Yenilikçi liderliğimizi bağlılık ve yetkinlik ile çalışan personellerimize, yapıştırıcı uzmanlarımızın da müşterilerimiz için her zaman mükemmel bir çözüm bulmasına borçluyuz.

Dünya çapında olan yetkinliğimiz, bizim için bir söylemden daha fazlasını ifade etmektedir. Müşterilere yakın olmadığımız hiçbir yolu taahhüt etmiyoruz.

Dünyanın her yerinde, herhangi bir uygulama probleminde lokal olarak destek vermekteyiz. Ürünlerimiz tüm kıtalarda 80’den fazla ülkede başarıyla kullanılmaktadır. Küresel aktif bir kuruluş olarak, dört kıtada 6 üretim tesisi ile altı çizilen üçlü stratejiyi takip ediyoruz.

21 tane Jowat kuruluşu ve dünya çapında sıkıca bağlı bir distribütör ağı, müşterilerimizin uluslararasılaşma ve küresel bağlantılar için attığı her adımda güvenilir bir partner olduğumuzu kanıtlamaktadır.

  • Küçükbakkalköy Mah. Sinemacılar Sok. DS Plaza No:7/1 34750 Ataşehir / İstanbul
  • Tel: +90 216 661 43 15
  • E-Mail: [email protected]
  • www.jowat.com