Kenar Bandı Sektörünün İlham Veren Markası ROMA’da “Yenilenme Zamanı

EGGER Türkiye, 22-26 Ekim tarihlerinde TÜYAP İstanbul’da gerçekleşen INTERMOB Fuarı’nda ROMA markasını vitrine çıkararak, ROMA’nın yeni hizmet ve ürünlerini “Yenilenme Zamanı” konsepti altında kullanıcısı ile buluşturdu.

PVC, ABS, PMMA ve alüminyum kenar bantlarının tümünü tek çatı altında üreten dünyanın en büyük kenar bandı tesisi ile Türkiye’de pazar lideri konumunu koruyan EGGER Türkiye, ROMA Kenar Bantları markası ile sektörün ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

ROMA markası, yenilenen çözümlerini ve yenilenen teknolojileri ile geliştirdiği öne çıkan ürünlerini “Yenilenme Zamanı” konsepti altında paydaşlarıyla buluşturdu.

Gününümüzün trendlerini görerek atılan “yenilenme” adımları

Global konjoktürde yaşanan çeşitli değişimler, yeni bakış açıları ve yaşam tarzlarının doğmasında da etkisini gösteriyor.

Dijitalleşmeyle bireyler arasında anlamlı bağlantıların kurulmaya çalışılması, küreselleşmenin yerel olanaklarla sağlıklı bir dengeye oturtulması, niteliklerin hayatı daha iyi hale getirmesi ve birleştirici bir öğe olarak sürdürülebilir iş süreçleri gibi başlıklar gün geçtikçe daha da değerli hale geliyor. ROMA, yenilenme adımlarını bu doğrultuda, günümüzün trendlerini görerek atıyor.

ROMA’nın yenilenen çözümleri büyük beğeni aldı

Kenar bandı sektöründe çözüm odaklı yaklaşımıyla fark yaratan projelere imza atan ROMA, yenilenen çözümlerini INTERMOB Fuarı’nda sektörle buluşturdu.

Gelişim odaklı ve yenilikçi yaklaşımı ile ürün ve hizmetlerini her geçen gün geliştirdiklerini vurgulayan EGGER Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Vitali Behar, “Kenar bandı sektörünün geneline baktığımızda,müşteri ihtiyaç ve beklentilerine yönelik gelenekselden dijitale çok çeşitli hizmet gereksinimi olduğunu görüyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi biz, ROMA Kenar Bantları markamızla, salt yüksek standartlarda kaliteye sahip ürün çeşitliliği sunmakla kalmıyor, sektör için hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Bu kapsamda, dijital dönüşüm adımları çerçevesinde web sitemizi ve Kenarbandı Sihirbazı mobil uygulamamızı tamamen yeniledik. myEGGER Müşteri Portalımız, Bant Servis hizmetimiz, stoklu ve ara ölçülerde hızlı teslimat gibi çok yönlü çözümlerimizin yanı sıra ROMA Akademi gibi projelerimizle de sürekli yenilenerek paydaşlarımıza destek olmaya devam ediyoruz. INTERMOB Fuarı’nda bu gibi hizmet çözümlerimize ek olarak yeni koleksiyonlarımız, yeni ürün çalışmalarımız, lazer kenar bantları ve dijital baskı teknolojilerimiz gibi sektörde öne çıkan ve ses getiren ürünlerimizi de paydaşlarımızla buluşturduk. Son derece olumlu geri bildirimler aldığımız tüm ürün ve hizmet çözümlerimiz ile global standartlarda gelişerek büyümeye devam edeceğiz.” sözlerini kaydetti.

EGGER Gebze tesisi de yenilenmeye devam ediyor

EGGER Türkiye, global konjonktürde yaşanan zorluklara rağmen, yatırımlarına hız kesmeden devam ederek Gebze’de 18 milyon Euro değerinde yeni lojistik merkezi yatırımı gerçekleştirdi. ROMA markasıyla “kenar bandında çözüm ortağı” yaklaşımını koruyan EGGER Türkiye, 2023 yılının ikinci yarısında faaliyete geçecek bu yatırımı ile daha da yüksek performans sunarak sektöre hizmet vermeye devam  edecek.