MAPA END.EKİPMANLARI VE TİC.A.Ş.

2014 yılında İzmir de kurulan Mapa Endüstri Ekipmanları ve Ticaret A.Ş olarak köklerimizden aldıgımız 50 yılı aşkın tecrübe ile sektöründe dünya lideri olan firmaların ürünlerinden oluşan

ürün gruplarımızla yurtiçine ve yurtdışına hizmet vermekteyiz.

Edindiğimiz başarılarımızın yanı sıra, tecrübelerimizi, verdiğimiz eğitimler ile çoğaltıyor ve sizler ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Vizyonumuz, başarıya emin adımlarla ilerlerken, bu adımları sağlam, dayanıklı ve yüksek kaliteli ürün gruplarımız ile iş güvenliğinin önemini ve bilincini koruyarak, müşterilerimize en iyi hizmet ve kaliteyi verebilmeyi sağlamak ve başarılarımızı adım adım ileriye taşımaktır.

Misyonumuz, tecrübeli personellerimiz ile etik kurallar çerçevesinde çalışmakta olup, müşterilerimize çözüm odaklı, anlayışlı ve adil hizmet vermekteyiz. Hedeflerimizden ve amaclarımızdan vazgeçmeyerek, adım adım ilerlediğimiz bu başarı yolunda, “Mapa Ailesi” olarak, ekip arkadaşlarımızın bütünlüğü ve müşterilerimizin bize olan güvenilirliği ile daha da gelişiyor ve büyüyoruz. 

Çağımızın bize sunduğu imkanları en iyi şekilde değerlendirip, yüksek teknoloji ve kaliteyi siz müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyor ve geleceğe güvenle bakıyoruz.

  • 6172 sok. No: 1/1 Karacaoğlan mah. Işıkkent, Bornova / İZMİR
  •  444 53 82
  • [email protected]
  • www.mapaendustri.com