MyOrder Yapı Market

1970 yılında imalat, perakendecilik ve orman ürünleri sektöründe çalışmalarına başlamış olan firmamız; 1995 yılından itibaren YILDIRIM MOBİLYA MALZEMELERİ ve Elektirikli Ev Aletleri, Hırdavat, Tekstil, İnşaat, Turizm, Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. ünvanı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

MyOrder Yapı Market, 3 Mağazasında ( Antalya Akdeniz Sanayi, Antalya Eski Sanayi ve Isparta Sanayi ) 6500m2 Kapalı Alanda, yaklaşık 10.000 Çeşitten oluşan ürün gamıyla ev kullanıcılarına, müteahhitlere, mimarlara ve imalat atölyelerine güzel bir yaşam alanı oluşturuyor.

Ana hizmet alanımız olan orman ürünlerinin yanısıra mağazalarımızda; hırdavat, vitrifiye, hediyelik eşya ve ankastre gruplarında sektörünün lideri olmuş dünya markalarının ürünlerini bulabilirsiniz.

Butik Yapı Market hizmet anlayışıyla mağazalarımızda sizi benzersiz bir ortamda karşılar ve yaşayan mekanlarda farklı bir alışveris deneyimi tatmanızı sağlarız.

Amacımız, her zaman yenilikçi, paylaşımcı, kaliteli ve üretken yaklaşımla dürüstlük çerçevesinde hayal gücümüz ve cesur girişimlerimizle müşteri memnuniyetini daha da üst seviyelere taşımaktır.

  • Merkez Sanayi Sit. Ahsap Isleri Böl. 698. Sk.  No : 11 ANTALYA
  • T. : 0 242 345 19 81
  • F. : 0 242 344 06 68
  • www.myo.com.tr