Nanopan

 

İzzet Uğur, Firmanız hakkında bilgi alabilir miyiz?

2013 yılında kurulduk. Normalde Güney Kore ortaklı bir firmayız. Üretimimizin teknoloji kısmı Güney Kore’ye ait, bir kısım çalışanımızla birlikte üretim sorumlumuz G.Kore’lidir. Ben de 6 yıl Güney Kore’de yaşadım ve bu işi öğrenip buraya taşıdım.

Ürünlerimizi akrilik lake panel olarak isimlendiriyoruz. Özelliği şudur, piyasadaki ürünlerden daha parlak ve daha çizilmez, yüzey kalitesinin mükemmel olmasıdır.

Bu söylemle reklamlarımızı yapıyoruz.  Genç  bir firmayız sürekli yeni bir şeyler yapma hayalindeyiz. Bu üründen sonra,  simli direkt üzerindeki boya da simi kullanarak ve Türkiye’de sadece biz yapabildiğimiz bu ürünü geliştirdik. Süpermat olayına girdik yüzey kalitesi yine mükemmel.

IMG_0019

 

Ardından desen ürünlerine geçtik. Bunların hepsi üretime başladıktan 6 ay içinde gelişti. Bundan sonra da sektörde  gördüğümüz bütün gelişmeleri buraya taşımak amacındayız.

IMG_0016

ZOW 2014 Fuar’ından beklentileriniz nelerdir?

2013 yazında üretime başladık . Türkiye’de iç pazarda bir satış ağı kurduk. ZOW fuarına katılma amacımız tamamen yurt dışı müşterisine ulaşmak yurt dışı satışımızı başlatmaktır.

IMG_0013

Fabrikamız Afyon’da o civarda bir bayi ağımız var. Doğu bölgelerinden gelen satıcılarla da buluşup oralarda da bir bayi ağı kurmak niyetindeyiz.

IMG_0014