Necati Şaşmaz Sektörde Yeni Yatırımlara Yelken Açıyor

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı “Polat Alemdar” karakteriyle tanınan ünlü oyuncu ve yapımcı Necati Şaşmaz, orman ürünleri sektöründeki yatırımlarını artırmayı düşünüyor. Bolu’nun Gerede ilçesinde orman ürünleri sektöründe fabrikası bulunan ünlü oyuncu, yeni yapmayı planladığı yatırımlarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak üzere Gerede’de araştırma ve ziyaretlerde bulundu.

Gerede OSB’de Nova Orman Ürünleri A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Necati Şaşmaz istişareler için Gerede Kaymakamlığı’nı, Gerede Belediyesi’ni, Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ile Gerede Adliyesi’ni ziyaret etti.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ı, eski başkan ve aynı zamanda Nova Orman Ürünleri A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Üyesi Halil Alioğlu ile birlikte ziyaret eden ünlü oyuncu Şaşmaz, daha sonra başkanlık makamına geçerek ziyaretçi defterini imzaladı, ardından Belediye Başkanı Allar ile bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede oyuncu Necati Şaşmaz, yeni bir yatırım yapmayı düşündüğünü paylaştı.  Gerede’nin her zaman tüm yatırımcılara açık olduğunu ve istihdam sağlayan her yatırımcıya destek vermeye hazır olduklarını belirten Başkan Allar oyuncu Necati Şaşmaz’a Gerede kemeri takdim ederek armağan etti.

İlçemizdeki mevcut yatırımları ve gelecekte yapmayı planladıkları yatırımlarla ilgili istişarelerde bulunduğunu ifade eden Başkan Allar; “Nazik ziyaretlerinden ve sağladıkları istihdamdan ötürü kendilerine şükranlarımı sunarım” dedi. Ayrıca sevenlerinin fotoğraf taleplerini de geri çevirmeyen ve bol bol hatıra fotoğrafı çektiren oyuncu Necati Şaşmaz, daha sonra Gerede’den ayrıldı.

Necati Şaşmaz’ın önümüzdeki süreçte mevcut işini geliştirmesi ile birlikte sektörde önem arz edecek yeni yatırımlara imza atacağı kulislerde konuşulmaya başlandı.