Pantone Renk Enstitüsü açıkladı: Bu yılın rengi ‘Greenery’

Bahar evlere geliyor

Dünyadaki tüm renkleri bir araya toplayan Pantone şirketi, 2017 yılının moda rengini ilan etti. Baharın ilk günlerini çağrıştıran Greenery rengi, değdiği her şeye doğallık ve tazelik katarken, n11.com’un Ev Yaşam kategorisindeki ürünler baharı evlere taşımaya hazırlanıyor.

 

Modadan teknolojiye, kozmetikten dekorasyona birçok sektörün trendlerine yön veren Pantone, 2017 yılının rengini açıkladı. Yepyeni başlangıçları simgeleyen ‘yeşil’i bu yılın rengi ilan eden Pantone, doğanın güzelliğini her daim anımsatacak önerileriyle n11.com Ev Yaşam kategorisinin EvDekor sayfasında hayat buluyor.

E-ticaret platformu n11.com, yılın rengini evin tüm odalarına taşıyor. Tazeliğin simgesi olan yeşil, mutfaklara canlılık renk getirirken, ofis dekorasyonları yeşilin dinamizmiyle buluşmaya hazırlanıyor. Güven ve umudu temsil eden bu renk, salonlarda doğanın her tonunu anımsatıyor. Duvarlar, mobilyalar yeşilin her rengiyle bir araya gelirken, e-ticaret platformu n11.com Ev-Yaşam kategorisinin kapılarını ardına kadar bu renge açıyor.