Parketi Požgaj d.o.o.

Požgaj Group, esas olarak çok katlı parke döşeme, rustik zemin ve funiture endüstrisi için masif tahtalar üreten modern ve yenilikçi bir uluslararası şirkettir. Požgaj Grubu diğer şirketleri içerir: Požgaj doo (Ltd), Parketi Požgaj doo, Požgaj Döşeme doo, Masif Ahşap doo, Massive Houses doo, Drvna Industrija Bohor doo, karşılıklı takviye ve sinerji Massive Mobilya doo bir dizi ürün oluşturmak. En kaliteli ürünlerin Požgaj Group prestijini ve Avrupa Birliği sınırları içinde ve dışında tanınan ve saygı gören bir isim kazandığını belirtmek önemlidir.

Prestij ve tanınmış ve saygı duyulan isim ile Požgaj Group işini müşterilere ve taleplerine yönlendiriyor. Taleplerini karşılamak için Požgaj Group ve tüm partileri sürekli olarak üretim sistemlerini modernize ediyor. Yatırımlar ve modernizasyon sayesinde tüm üretim süreci eşleşiyor en yüksek kalite standartları.

Tüm iş hedeflerine ulaşmak için Grubun açık bir oryantasyonu, yetkin ve motive çalışanlar çok önemlidir. Teknolojik olarak modernize edilmiş üretimin yanı sıra, Požgaj Group’un başarısının anahtarı, şirketin refahına katkıda bulunmaya her zaman hazır olan ve mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için ek sıkı çalışma ve zaman harcayan profesyonel ve yaratıcı çalışanlarıdır.

  • Dravska 40, HR 42231 Veliki Bukovec
  • +385 42 406 600
  • +385 42 406 690