SEVDEHAN LTD. STI.

1993 yilinda “SEVDE PLASTIK” olarak kurulan firmamiz, 1996 yilinda “SEVDEHAN LTD. STI.” adi altinda sirketleserek kisa zamanda mobilya sektöründeki yerini almistir.
Mobilya imalatçilarinin beklentilerini çok iyi analiz ederek, ihtiyaç duyulan ürünleri üretmeye baslayan firmamiz, mobilya sektörüne “Yan Sanayi” anlayisini getirmistir.
Müsteri odakli üretim tarzimiz bizi güvenli ve öncü karakterli bir firma yapmasinin yani sira kalite standardimizi yükseltip, teknolojik yeniliklerin izlenmesini saglayarak ana üreticilerin en büyük AR-GE destekçisi yapmistir.
“SEVDEHAN LTD. STI.” üretim bilinci kadar satis sonrasi garantiyi de saglayarak, üretici firmalarla içten ve gerçekçi iliskilerle, sorumluluk bilincini önemsemektedir.
Firmaya ve ürüne özel ürünler tasarlayan firmamiz, ürün yelpazesini sürekli yenileyerek, yurt içinde ve yurt disinda tercih sebebi olmanin hakli gururunu tasimaktadir.
2014 yilinda Bursa Organize Sanayisindeki 10.000m² kapali alanda, her türlü son teknoloji üretim tezgâhlarina sahip olan firmamiz, ürünlerini Avrupa’nin en seçkin mobilya firmalarinin üretim bantlarina vermektedir.
Kapasitesinin %80’ini Avrupa ülkelerine ihraç eden “SEVDEHAN LTD.STI.” %20 payini da yurtiçi pazarinda değerlendirmektedir.

  • Telefon:+90 224 482 44 42-43-45-46 (PBX)
  • Fax:+90 224 482 44 60
  • Adres:Organize Sanayi Bölgesi Mavi Cd. 6.Sokak No:23 Nilüfer / BURSA
  • EMail: [email protected]
  • http://www.sevdehan.com.tr