STAR ÇELİK KAPI

2002 yılında üretime başlayan STAR ÇELİK KAPI, modern çağın teknolojik ihtiyaçlarını yakından takip ederek kurumsallaşma sürecini başarı ile tamamlamıştır. Kaliteden asla ödün vermeden sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştiren STAR ÇELİK KAPI, uluslararası kalite standartlarında deneyimli uzman personeli ile en ileri teknolojiyi kullanmaya ilke edinmiştir. Bugün 7500 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 15.000 m2 alanda üretim faaliyetini sürdürmektedir.

STAR ÇELİK KAPI ürettiği kapı, Balkanlar’dan Avrupa’ya, Ortadoğu’dan Afrika’ya uzanan ihracat ve bayilik ağı ile sektöründe çok önemli bir rol edinmiştir. Tam projelerinde %100 müşteri memnuniyetini en temel amaç olarak gören STAR ÇELİK KAPI, müşteri ihtiyaçlarına en iyi çözümü bulmayı ilke edinmiş, geçmişten günümüze kalitenin, güvenin, zerafetin, estetiğin ve ihtiyacın sembolü olmuştur.

STAR ÇELİK KAPI ürettiği her kapıda güvenliğe en üst düzeyde önem vermektedir. Güvenli yaşam anlayışını benimseyen ve her kapının bir şekilde açılması gerektiği ihtimalini de göz önüne alan STAR ÇELİK KAPI, gelecek tehlikelere karşı geliştirdiği teknolojik donanımlarla caydırıcı özelliği yüksek kapılar üretmektedir. Her zaman daha iyisini üretmede en başarılı firma olarak yoluna devam eden STAR ÇELİK KAPI, üretmiş olduğu kapılarda Merkezi Kilit Sistemi, alarmı, kameralı, parmak izli sistem ve göz retinası ile açılabilen kapılarda Türkiye de ilklere imza atmış ve atmaya devam etmektedir.

STAR ÇELİK KAPI, zengin renk ve model seçenekleri ile her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek çizgisini ileri taşımaktadır. Aylık 12.000 adet çelik kapı üretim kapasitesi olan STAR ÇELİK KAPI, yurt içi ve yurt dışı faaliyetleri ile Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır.

İlkelerinden asla taviz vermeyen ve hedeflerine ulaşmak için daha çok çalışılması gerektiği bilinciyle hareket eden STAR ÇELİK KAPI, güvenliği olmayan bir toplumun özgür olamayacağı anlayışıyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

  • Adres: Organize Sanayi Bölgesi 30. Cad. No: 11 Kayseri
  • Telefon:  +90 352 322 27 07
  • Fax: +90 352 322 27 10
  • E-posta : [email protected]
  • www.starcelikkapi.com