Ticaretin Yeni Adresi: www.globalportal.com

 

Günümüzde iletişim her zamankinden çok daha kolay bir hale geldi. Ancak bu durum, ticarette bir sorunu da beraberinde getiriyor: Doğru hedef kitleye ulaşmak. Yepyeni bir dijital ticaret platformu olan globalportal.com, farklı ve yaratıcı çözümleriyle, sektörel portal anlayışını çok farklı bir noktaya taşıyor ve doğru pazarlama stratejileriyle, potansiyel müşterilerinizi ayağınıza getiriyor.

 

Global Portal, hem katılımcılarının hem de ziyaretçilerinin tam bir sektörel deneyim yaşaması için dijital ortamda oluşturulmuş bir ticaret platformu. Geleneksel portalların katılımcıları için sunduğu alan ve geri dönüşlerin oldukça sınırlı olduğu aşikar. Çünkü günümüzde aslolan, iletişim ile beraber etkileşim yaratabilmek. Global Portal, bu etkiyi ve etkileşimi bulmak isteyenleri bir araya getiren bir sistem olmasının yanı sıra, en düşük maliyetle en yüksek verimi sağlamayı vaat ediyor. Katılımcılarının showroom’ları tüm ürün ve hizmetlerini sergilemeye olanak sağlarken, Tedarik, İ.K., Kütüphane, Konferans gibi alt başlıklarda sunulan hizmetler ise, portal anlayışını farklı bir noktaya taşıyor.

global_portal_logo

Sade, Basit ve Sezgisel

Global Portal’ın site tasarımı, çok basit, sade ve sezgisel. Katılımcılar ve ziyaretçilerden hiçbir teknik beceri ya da uzmanlık gerektiren bilgi beklenmiyor. Bir katılımcı olarak sisteme giriyorsunuz ve kullanıcı dostu kontrol panelleri sayesinde şirketinizle, ürünlerinizle ve hizmetlerinizle ilgili tüm bilgileri ve haberleri, müşterilerinize sunuyorsunuz.

Global Portal, ziyaretçileri için de pek çok kolaylık sunuyor. Sisteme kayıt olarak katılımcıların showroom’ları ziyaret edilebiliyor, tüm ürün ve hizmetleriyle ilgili detaylı bilgiler alınabiliyor. Ziyaretçilerin siteye, Google+, Facebook ya da Linkedin üyeliği üzerinden kayıt olması da mümkün.

 

Veri Analizi ve Raporlama

Global Portal’ın sunduğu hizmetler arasında en dikkat çekici olanı, raporlama. Günümüzde doğru hedef kitleye ulaşmanın ve hatta doğru hedef kitlenin ilgisini çekmenin çok zor olduğunu düşünürsek, hali hazırda portal ziyaretçileriyle ilgili olarak yapılmış bir veri analizine paha biçilemez. Global Portal, gelecekte yapacağınız aktivite ve yeniliklerde kullanmanız ve kendinize bir yol haritası çizmeniz için site ziyaretçilerinin davranışlarını analiz ediyor ve bunları katılımcılarıyla paylaşıyor.

 

Daha çok bilgi için : [email protected]

www.globalportal.com