YDA Park Avenue’nun mutfakları Kelebek imzası taşıyacak

Yenilikçi tasarımları ve her türlü projeye özel sunduğu iddialı çözümlerle öne çıkan Kelebek, Sign of the City ödüllü YDA İnşaat tarafından Ankara’nın Yenimahalle bölgesinde inşa edilen Park Avenue konut projesinin tüm mutfak çözümlerini hayata geçirecek. Aralık ayı itibariyle başlayacak montaj çalışmaları ile Park Avenue bünyesinde yer alan bin 850 adet mutfağın dekorasyon çalışmaları Kelebek Mutfak’ın uzman ekipleri tarafından yürütülecek.

Türkiye’nin köklü mobilya markası Kelebek, yurtiçi ve yurtdışında 8 binden fazla projede gerçekleştirdiği dekorasyon çalışmalarıyla elde ettiği birikimi, Türkiye’nin en prestijli projelerine yansıtmaya devam ediyor. Yenilikçi tasarımları ve her türlü projeye özel sunduğu iddialı çözümlerle öne çıkan Kelebek, Sign of the City ödüllü YDA İnşaat tarafından Ankara’nın Anadolu Bulvarı’nda inşa edilen Park Avenue konut projesinin tüm mutfak çözümlerini hayata geçirecek. Aralık ayı itibariyle başlayacak montaj çalışmaları ile Park Avenue bünyesinde yer alan bin 850 adet mutfağın dekorasyon çalışmaları Kelebek Mutfak’ın uzman ekipleri tarafından yürütülecek.

Ekran Resmi 2015-12-08 10.21.26

Kendine has çizgisi ile Türkiye’nin ilk markalı mobilyasını üreten Kelebek’in, projeli işler alanında gerçekleştirdiği çalışmalarla atağa kalktığını vurgulayan Kelebek Mobilya ve Mutfak Satış ve Projeli İşler Direktörü Ali Serdar Sorfük, “Yıllardır çok önemli projelere imza atan bir marka olarak, sadece bu alanda çalışan bir departmana sahibiz ve tüm çalışmaları titizlikle takip ediyoruz.

Ekran Resmi 2015-12-08 10.21.42

Kelebek Mutfak son dönemde Tema İstanbul, Viaport Venezia, Koç Üniversitesi, Maltepe Fuaye gibi bir çok projenin toplu dekorasyon çalışmalarını gerçekleştirdi. Seçkin projelerden oluşan bu halkaya, son olarak Ankara’nın en gözde konut projelerinden biri olan YDA Park Avenue’yu eklemiş olmak bizim için oldukça sevindirici.

1447768281_Serdar_Sorfuk_1

Yenilikçi tasarımlarımız ve her türlü projeye özel sunduğumuz çözümlerle, mobilya ve mutfak alanında fark yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

 1447768284_Serdar_Sorfuk

Kelebek Mobilya Hakkında
Cumhuriyet tarihinin en köklü markalarından biri olan Kelebek Mobilya, 1935 yılında uçak kanatları için kontrplak üretmek amacıyla kuruldu. 1986 yılına kadar İstanbul Haliç’te Kelebek markası ile kontrplak üretti. 1978’de dünyanın konusunda en iyi proje grupları ile teknik işbirliği yaparak Düzce’de kurduğu modüler mobilya fabrikasını, Avrupa’nın en modern ve büyük tesislerinden biri olarak işletmeye açtı. 1990 yılında İMKB’de halka arz edildi. Bu yıl 80. yılını kutlayan Kelebek Mobilya, 186 bin metrekarelik bir sahada 40 bin metrekarelik kapalı alanda ileri teknolojileri kullanarak; mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımların üretimini sürdürüyor.