Yıltic Yıldırım Yapı Malzemeleri İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

Yıltic Yıldırım Yapı Malzemeleri İnş. San. Tic. Ltd. Şti. 2000 yılında Bolu’da kurulmuştur.

İzolasyon, çatı kaplama, hazır yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız, birçok ünlü markayla iş ortaklığı yapmakla beraber bünyesinde bulundurduğu üretim ağının yanında profesyonel satış faaliyetleri kapsamında Doğu Marmara, Batı Karadeniz, İç Anadolu Bölgesi’nde oluşturduğu alt bayi kanalları ve bu bölgelerde aktif faaliyet gösteren inşaat firmaları ile her geçen gün kendini geliştirerek büyümektedir.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmette en yüksek kaliteyi benimseyen Yıltic Yıldırım Yapı Malzemeleri, alanında uzmanlaşmış firmalar ile iş ortaklıklarını geliştirerek siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi ürünü kullanımınıza sunmaktadır.

Alanında temsilciliğini üstlenmiş olduğumuz tüm ürün ve sistemlerimizin kalite takipçiyiz. Türkiye’nin her noktasına güçlü satış ağı ve sahip olduğumuz bilgi birikimiyle kaliteden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize 2000 yılından bu zamana hizmet vermekteyiz.

Hazır yapı malzemeleri sektöründe edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda kendimizi sürekli geliştirerek kalite standartlarının yükseltilmesinde etik değerlere bağlı, kararlı ve hizmet odaklı anlayışımızla, Yıltic Yıldırım Yapı Malzemeleri İnş. San. Tic. Ltd. Şti.’ni ulusal alanda bir marka haline getirmek vizyonumuzdur.

  • KURUÇAY MAHALLESİ D-100 KARAYOLU CADDESİ NO:253 MERKEZ / BOLU
  • TEL: 0374 245 15 00 – 0374 245 15 14
  • CEP: 0532 686 34 08
  • FAX: 0374 213 67 06
  • [email protected]
  • www.yiltic.com